Štítek: Mobilní sítě

Tisková zpráva: Vodafone přichází s novou strategií pod sloganem “Budoucnost je úžasná. Ready?”

Vodafon spouští novou strategii značky pod sloganem “The future is exciting. Ready?”, která vyjařuje optimistický pohled na budoucnost v souvislosti s moderními technologiemi. Jejím cílem je zdůraznit pozitivní roli, kterou v nadcházejících letech nové technologie a digitální služby sehrají v transformaci společnosti a zlepšování kvality života jednotlivců.

V Evropě budou nová frekvenční pásma pro mobilní sítě

Mezinárodní telekomunikační unie rozhodla o změnách ve využívání frekvenčních pásmech. Pásma, která jsou v rozmezí 694-790 MHz nově připadnou mobilním sítím. Toto rozhodnutí padlo znatelně dříve než v roce 2020, jak původně tvrdila Evropská Unie.

Vaše daně mají namířeno do…: Výdaje státního rozpočtu na rok 2014

Přijdete z práce, lehnete si a mnohdy vám v hlavě koluje myšlenka, že byste nejraději byli doma a nedělali nic… Přesně takové myšlení má skoro každý z nás, a to především tehdy, když zjistí, jak je jeho plat doslova ohoblován. Zdravotní pojištění se skřípěním zubů zkousneme. Sociální pojištění a daně ale často rozchodit nemůžeme. A to spousta z nás ani neví, kam mají naše daně namířeno. Proč se na to ale nepodívat, když můžeme? Přehledná mapa nám krásně ukazuje, že některé výdaje jsou přinejmenším hodně zajímavé.

Nahoru