Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Mobilní kancelář

Modulární mobilní kancelář, aneb pracujte odkudkoliv!

Designérské studio Los Osos z Oregonu pro společnost Coroflot vytvořilo modulární mobilní kancelář, která může jednoduše cestovat se zaměstnanci, kam se jim jen bude chtít. Je ideálním řešením například pro malé firmy, které se rozhodnou, že si udělají pracovní výlet a spojí tak příjemné s užitečným!

VIDEO: Nissan má první elektromobil a mobilní kancelář v jednom!

Nissan e-NV200 Workspace je synonymem mobilní kanceláře a plnohodnotného elektromobilu v jednom. Japonská automobilka spolupracuje s designérským studiem Hardy ve Velké Británii. Společně změnili dodávku na mobilní kancelář, která je vybavena bezdrátovým internetem, integrovaným stolem, počítačem dotykovou obrazovkou, miniledničkou, kávovarem a LED osvětlením kontrolovaným přes chytrý telefon. Není to dokonalé?

Inzerce: Virtuální desktop

V poslední době stále roste obliba cloudovských řešení.Výhodou cloudovských aplikací jsou nízké hardwarové nároky, spoustu těchto aplikací spustíte na téměř jakémkoliv PC. Bez ohledu na to, zda se zrovna nacházíte doma, v kanceláři nebo třeba na zastaralém počítači v internetové kavárně či na hotelu, máte vždy po ruce svou mobilní kancelář. V dnešní době přitom dávno nejde jen o přístup k e-mailu a sdílení kalendáře, kontakty či úkoly.
Nahoru