Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: mobilní dům

motorhome-garage-volkner-mobil-performance-s-12-5a0014454333d-jpeg__700

Performance bus: Pohyblivý dům s vlastní garáží

Slova mobilhouse nebo motorhome u vás pravděpodobně pocit luxusu nevyvolávají. Jedna německá společnost ale vyrobila mobilní dům, který změní váš názor! Jedná se o autobus, který uvnitř skrývá luxusní bydlení včetně garáže.

nice-architects-ecocapsule-low-energy-off-grid-house-designboom-08

Ecocapsule: Mobilní domek, který využívá solární i větrnou energii

Designové studio nice&wise vytvořilo malý, samostatný domek ve tvaru vejce, který využívá solární i větrnou energii. Domek je mobilní, a tak je možné ho kdykoliv přemístit, kam potřebujete. V domku Ecocapsule se pohodlně vyspí 2 osoby. Nechybí zde ani vestavěný kuchyňský kout, záchod a sprcha s teplou vodou.

coroflot-los-osos-mwu-designboom-01

Modulární mobilní kancelář, aneb pracujte odkudkoliv!

Designérské studio Los Osos z Oregonu pro společnost Coroflot vytvořilo modulární mobilní kancelář, která může jednoduše cestovat se zaměstnanci, kam se jim jen bude chtít. Je ideálním řešením například pro malé firmy, které se rozhodnou, že si udělají pracovní výlet a spojí tak příjemné s užitečným!

koda-by-kodasema-13-1020x610

KODA: Soběstačný dům, který se stěhuje s vámi!

Chtěli byste mít vlastní bydlení, ale neradi se usazujete na jednom místě? Pak se vám určitě bude líbit domek KODA, který využívá solární energie a stěhuje se jednoduše s vámi. Estonská společnost Kodasema zkrátka vytvořila dům, který jednoduše složíte do 4 hodin a zmizíte, kam se vám zachce.

beautiful-small-home

Luxusní domeček na kolech pro vášnivé cestovatele

S malým mobilním domem na kolech jste se pravděpodobně už setkali. Možná se vám takový příbytek zamlouvá, možná ho naprosto odsuzujete. Bez ohledu na vaše pocity z menších prostorů byste měli nahlédnout do malého domečku z New Frontier. Přestože jeho rozloha činí méně než 50 metrů čtverečních, cítíte se v něm jako v prostranném luxusním domě.

Nahoru