Štítek: Miniatury

Podívejte se, co dokáže v dnešní době 3D tiskárna za pouhých 2300 dolarů!

Už jste slyšeli o tiskárně, která dokáže vytisknout jakékoliv miniatury až do velikosti 2,5 cm a toho úplně nejmenšího detailu? 3D SOLUS DLP je projektor založený na bázi stereo-litografické tiskárny, která nabízí kombinaci kvality a spolehlivosti, kterou ocení určitě každý.

I miniatury ze Star Wars mohou zažít dobrodružství

Star Wars patři mezi nezapomenutelné filmové klasiky a má tedy mnoho fanoušků. A někteří z nich se rozhodli si vyložit toto univerzum po svém. Mezi tyto lidí patří i ZahirBatin, malajský fotograf, který spojil fotografování s papírovým uměním.

Zmenšené sladkosti se staly hitem Instagramu

Arabská fotografka má zřejmě za zálibu tvorbu miniatur z polymerové hmoty, což ji proslavilo na Instagramu, kde ji denně obdivuje velká řada jejich fanoušků. Fotografka tvoří kombinace celosvětově známých značek (KitKat, Instagram…). Díky tomu mohla vydat už dvě populární knihy.

Co všechno jde vytvořit pomocí jedlé sody a Lego figurek?

Máte radi Lego? Znáte všechny filmy Star Wars nazpamět? Slyšeli jste někdy o Indiana Jones? Pokud jste aspoň na 2 otázky odpověděli ano, tak čtetě dále. Uvidíte totiž obdivuhodné scény vytvořené pouze pomocí jedlé sody, Lego figurek a dobrého nasvícení.

Nahoru