Štítek: Microsoft Surface

Microsoft dal Ahmedu Mohamedovi spoustu dárků, chce vidět, co s nimi udělá

Pamatujete si na Ahmeda Mohameda? Ano, je to ten čtrnáctiletý kluk, který byl zatčený za to, že si do školy vzal vlastnoručně vyrobené hodiny. Učitelka se domnívala, že je to bomba. Lidé po celém světě si myslí, že byl stejně zatčený jen kvůli tomu, že je muslim. Mnoho významných lidí a firem mu vyjádřilo podporu, Microsoft mu kromě laskavých slov daroval spoustu dárků.

Microsoft v USA vykupuje iPady za 4 tisíce

Microsoft v USA vykupuje iPady za 4 tisíce

Microsoft se snaží prorazit na trhu s tablety se svým tabletem Surface. Jedním ze způsobu propagace je i nynější možnost výměny. Pokud Microsoftu odevzdáte svůj iPad, tak dostanete minimálně 200 dolarů. Má to ale jeden háček. Ano, tušíte správně, tyto peníze zákazník musí využít ke koupi Microsoft produktu.
Microsoft si nedá říct: Vysmívá se iPadu i po propadáku Surface RT

Microsoft si nedá říct: Vysmívá se iPadu i po propadáku Surface RT

Microsoft musel tento týden oznámit gigantickou ztrátu za neprodané tablety Surface RT, které se dočkaly zejména kvůli operačnímu systému Windows RT jen samé kritiky. Ani to mu ale neubírá na sebevědomí.
Bill Gates se možná vrátí, aby zachránil Microsoft

Bill Gates se možná vrátí, aby zachránil Microsoft

Akcie Microsoftu v pátek po té, co společnost oznámila svůj čtvrtletní zisk, klesly o více než 11%. Můžeme tak docela jistě předpokládat, že generální ředitel Steve Ballmer je docela nešťastný z toho, co se v jeho Redmondské říši děje.
Jak může Samsung zachránit tablety s Windows 8

Jak může Samsung zachránit tablety s Windows 8

Tablety s Windows 8 a Windows RT na tom nejsou moc dobře. Tvoří jen 7,5% z celkového trhu s tablety, mnozí výrobci od nich utíkají co nejdále. Vypadá to opravdu špatně, co? Ale ne tak rychle. Na dnešní velké akci může Samsung Microsoftu nabídnout záchrannou vestu, která mu může pomoci udržet Windows tablety ve hře.

Microsoft představí do konce roku vlastní smartphone

Společnost Microsoft údajně připravuje vlastní smartfon na bázi operačního systému Windows Phone. Technické charakteristiky nebo jiné podrobnosti nejsou zatím známy. Microsoft chce překvapit nějakým unikátním řešením.
Nahoru