Štítek: Mercedes Benz

Mercedes-Benz představuje luxusní jachtu, kterou si bude moci koupit pouze 10 lidí na světě

Německá automobilová společnost Mercedes-Benz, která je proslulá svými luxusními automobily, představila na přehlídce Monaco Yacht Show jednu z nejočekávanější jachet letošního roku.

OBRAZEM: Vision Mercedes Maybach 6 – budoucí směr automobilky Mercedes-Benz

Německá automobilka Mercedes-Benz odhalila koncept nového automobilu s názvem Vision Mercedes-Maybach 6. Jedná se o luxusní šestimetrový vůz, jehož boční dveře jsou elegantně vyklápěny nahoru. Čelní sklo se v tomto automobilu chová jako transparentní displej. Vision Mercedes Maybach 6 svým budoucím majitelům nabídne neuvěřitelný výkon 550 kW.

Mercedes-Benz představil jako první na světě plně elektrický kamion

Představte si budoucnost, kdy velká nákladní vozidla a kamiony poháněné elektřinou budou tiše klouzat po silnicích. Automobilka Tesla Motors má takovou vizi už řadu let. Nicméně, společnost Mercedes-Benz překvapila a představila světově první elektricky poháněný kamion s názvem Urban eTruck. Je tichý, výkonný a má celkovou přípustnou hmotnost kolem 29 tun.

Samořídící autobus Mercedes-Benz překonal další milník

Projekt zvaný CityPilot překonal významný milník na cestě za plně autonomní městskou hromadnou dopravou. Samořídící autobus značky Mercedes-Benz ujel v Nizozemsku trasu o délce 20 kilometrů, a to z amsterdamského letiště Schiphol do nedalekého města Haarlem. Autobus zastavil na semaforech, projel tunely a pouštěl chodce.

Dubaj je smetištěm drahých aut

Nezaměstnanost, kriminalita, uprchlíci a další životní úskalí jsou hlavní problémy českých měst a obcí. Dubaj má však jiný, pro nás neobvyklý problém. A tím jsou opuštěná luxusní vozidla v ulicích města….

Vytvořte si na Instagramu svůj vlastní Mercedes-Benz

K úspěšné reklamě je dnes nejlepší využít sociální sítě. A úplně nejlepší jsou reklamy, které jsou nějakým způsobem interaktivní. Ty totiž skutečně zaujmou. Mercedes-Benz si to vzal opravdu k srdci, u jejich reklamní kampaně se pobavíte.

Video: Auto + kočka = ideální reklama?

V nejnovějším reklamním spotu na Mercedes-Benz CLA se neobjevují žádné hvězdné celebrity. Dokonce se tam nové vozidlo ani neprohání po úchvatných krajinách. Místo toho na jeho kapotě prostě spí kočka.

Infografika: Jak se měnila loga?

Infografika: Jak se měnila loga?

I takové významné značky jako Pepsi, Shell, Xerox, BMW, IBM, Canon, Kodak, Volkswagen, Ymca, Apple, Mercedes Benz a Windows měnily občas uznaly, že jejich logo je k ničemu a změnili ho. Některá loga zůstala stejná nebo si aspoň zachovala svoji hlavní myšlenku, jiná se proměnila téměř od základů. V některých případech zase vidíme, že se dnes logo vrátilo ke své dávné původní podobě. Líbí se vám všechna konečná loga nejvíce nebo byste upřednostnili nějaké jiné, které se objevilo ve vývojové řadě?
Mercedes přidá QR kódy do aut: Budou zachraňovat životy

Mercedes přidá QR kódy do aut: Budou zachraňovat životy

Černobílé čtvercové kódy jsou dnes už úplně na všem. Najdete je v časopisech, na billboardech, toaletním papíru. Někdy člověk pochybuje, zda je nezbytné zrovna na tuhle věc QR kód umístit. O čem ale pochyb není, je užitečnost QR kódu v nových vozech Mercedes-Benz.
Nahoru