Štítek: Mercedes

Mercedes-Benz představuje luxusní jachtu, kterou si bude moci koupit pouze 10 lidí na světě

Německá automobilová společnost Mercedes-Benz, která je proslulá svými luxusními automobily, představila na přehlídce Monaco Yacht Show jednu z nejočekávanější jachet letošního roku.

Mercedes-Benz představil jako první na světě plně elektrický kamion

Představte si budoucnost, kdy velká nákladní vozidla a kamiony poháněné elektřinou budou tiše klouzat po silnicích. Automobilka Tesla Motors má takovou vizi už řadu let. Nicméně, společnost Mercedes-Benz překvapila a představila světově první elektricky poháněný kamion s názvem Urban eTruck. Je tichý, výkonný a má celkovou přípustnou hmotnost kolem 29 tun.

VIDEO: Mercedes vytvořil futuristické auto, které vám vezme dech!

Mercedes nedávno představil nový koncept vozu F015. Jedná se o futuristický vůz schopen jezdit bez řidiče a jeho interiér je vysoce interaktivní. Vůz svou dokonalostí doslova bere dech a pravděpodobně bude udávat směr, jak mají automobily budoucnosti vypadat.

Video: Auto + kočka = ideální reklama?

V nejnovějším reklamním spotu na Mercedes-Benz CLA se neobjevují žádné hvězdné celebrity. Dokonce se tam nové vozidlo ani neprohání po úchvatných krajinách. Místo toho na jeho kapotě prostě spí kočka.

5 mýtů o Steveu Jobsovi

Ne příliš často vidíme pohromadě slova „podnikání“ a „celebrita“, ale ke Steveu Jobsovi se dokonale hodí. On navíc není jen tak nějakou celebritou, jako jsou třeba rockové hvězdy, protože jeho ruce nedržely Gibsonku, ale iPhone.

Mercedes přidá QR kódy do aut: Budou zachraňovat životy

Mercedes přidá QR kódy do aut: Budou zachraňovat životy

Černobílé čtvercové kódy jsou dnes už úplně na všem. Najdete je v časopisech, na billboardech, toaletním papíru. Někdy člověk pochybuje, zda je nezbytné zrovna na tuhle věc QR kód umístit. O čem ale pochyb není, je užitečnost QR kódu v nových vozech Mercedes-Benz.
Apple přispěl k dopadení atentátníků z Bostonu

Apple přispěl k dopadení atentátníků z Bostonu

Atentátníci z Bostonu, bratři Carnajevovy, podezřelí z atentátu v cíli městského maratonu, byli dopadeni s pomocí speciálního systému spolupracujícího s iPhony, který lokalizoval ukradený Mercedes. S pomocí této aplikace mohou svůj vůz například na dálku zamknout všichni uživatelé.
Nahoru