Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Menu

FOTO: Dalších 40 překladatelských trapasů z Číny

Čína se otvírá světu. A k tomu je třeba překonat i jazykovou bariéru. Čínští obchodníci jdou tomu samozřejmě vstříc a poctivě se snaží překládat. Nicméně místo svých znalostí nebo profesionálních překladatelů využívají překladače. A jak to pak vypadá? To se dozvíte v tomto článku.

Facebook: Restaurace už můžou dávat na své stránky i menu

Facebook přišel na nápad s další zajímavou funkcí, která v podstatě výrazně pomůže barům, kavárnám, restaurací a dalším podnikům. Přidává proto možnost, aby si i oni mohli na svoji facebookovou stránku přidat svůj vlastní jídelní lístek. Jak?Je to poměrně jednoduché, stačí menu mít ve formátu .pdf a nahrát ho na stránku. Facebook tím reaguje na velkou popularitu Yelpu, který v České republice není až natolik rozšířený.

Čína: 35 překladatelských trapasů

Čína: 35 překladatelských trapasů

Jak nalákat turisty zrovna do té svojí restaurace? No přece tím, že se jim poskytne menu nebo navigace v jejich rodném jazyce. Co když ale jejich jazyk podnikatele neumí a spoléhají se na překladače? Jak to dopadá se dozvíte v tomto článku.
Co je nového ve WordPress 3.6

Co je nového ve WordPress 3.6

Dobré zprávy. WordPress 3.6 je konečně venku. Je pojmenovaný Oscar podle jazzového pianisty Oscara Petersona. Jako s každou novou verzí se i Oscar změnil, upustilo se od některých funkcí, jiné byly naopak zase přidány. A co je tedy ve WordPressu 3.6 nového?
Nahoru