Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Menstruace

couple-731890_1280

FLEX: S revoluční ochranou si užijete sex i v období menstruace

Žádná žena či dívka se netěší na období menstruace. Nicméně vznikl startup, který se snaží „jahodové dny“ zpříjemnit. Seznamte se se společností Flex Company, která se inspirovala menstruačními kalíšky, a začala vyrábět jednorázové menstruační disky. Snaží se tím změnit pohled žen i mužů na periodu.

period

Instagram odstranil fotku menstruující ženy

Menstruace je v naší společnosti stále ještě tabu. Ženy musí skrývat tampony, a kdyby jim náhodou vypadly na veřejnosti, byl by z toho pořádný trapas. Jedna odvážná slečna se ale rozhodla změnit způsob, jakým tohle každý měsíc se opakující období vnímáme.

tampon-run_

Holky vymyslely hru o menstruaci a je to fakt krvák

Muži nikdy pořádně nepochopí, jaké to je, když mají ženy své dny. Musí si každý měsíc vytrpět ty bolesti, změny nálad, zvláštně vypadající vlasy a náhlé vyrašení několika pěkných beďarů. Na obličeji samozřejmě. Ale stejně neexistuje šance, jak se tomu vyhnout (pokud tedy netoužíte po děťátku), a tak to aspoň musíte brát s humorem. Třeba tak, že si z menstruace uděláte videohru.

first-moon-party

VIDEO: Další špičková reklama na první menstruaci

Podnikat v tomhle oboru je přinejmenším divné. Ale když se toho někdo nebojí, tak proč ne? Majitelka firmy HelloFlo, Naama Bloom, je ráda, že takhle veřejně mluví o společenském tabu.

Nahoru