Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Mega

Kim Dotcom, kontroverzní podnikatel, přijde s novým startupem

Kim Dotcom je kontroverzní internetový podnikatel, který se proslavil především svým megalomanstvím. V internetovém světě vynikl jeho projekt Megaupload, úložiště souborů, které používalo měsíčně na 80 milionů uživatelů. Úložiště sídlící v Hong…

Kim Dotcom bude konkurovat Skypu, sází na bezpečnost

Pokud chcete být úspěšní, je nejlepší přijít s nějakým úžasným nápadem, který na světě ještě neexistuje. Jestliže se rozhodnete kopírovat něco již existujícího, musíte do toho jít s tím, že máte v rukávu nějaké eso. Něco, čím všechny dostanete. Něco velkého. A Kim Dotcom takové eso v rukávu má.

Vznikl vyhledávač souborů na Mega, samotná Mega ho však kontroverzně odstavila

Nová služba webového úložiště souborů s podporou jejich veřejného sdílení Mega se zřejmě snaží vytvořit si veřejný obraz služby neporušující autorská práva a ve čtvrtek kontroverzním způsobem odstavila první významnější vyhledávač souborů na této službě, Mega-search.me.

Příští měsíc vypustí Kim Dotcom do světa nástupce populárního Megauploadu – službu Mega

Příští měsíc se chce Kim Dotcom pokusit o znovuzrození svého kdysi tak populárního Megauploadu. Na své Twitter účtu zveřejnil pár bližších informací. Služba se bude jmenovat Mega a bude sídlit na adrese: Mega.co.nz.
Nahoru