Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Meeting

Zajímavý web #85: Naplánujte si meeting napříč časovými pásmy

Díky internetu je dnes možné komunikovat prakticky s kýmkoliv. Jeden z problémů při spolupráci s lidmi z různých časových pásem ale je přijít na to, kdy bude ta nejlepší doba pro meeting. Samozřejmě existují aplikace, které vám mohou pomoci. Ale často jsou příliš složité. Avšak ne vždy. Zkuste Word Time Buddy.

8 tipů: Technologická etiketa v kanceláři

8 tipů: Technologická etiketa v kanceláři

Moderní pracoviště plné technologií a chytrých zařízení je také plné úskalí. Pokud chcete se svými kolegy udržovat správné vztahy a nehádat se kvůli zařízením, která máte v kanceláři, měli byste být ve střehu a dávat si pozor na to, co děláte. A není to jen kvůli zdvořilosti. Tři čtvrtiny oslovených manažerů nedávno řeklo, že porušení technologické etikety může ovlivnit kariérní vyhlídky člověka.

Developer Meeting, 28.července 2013

Vyšla opravená verze Blenderu 2.68a a již teď se začalo pracovat na verzi 2.69. Mezi opravené funkce patří např. lepší auto test, dále pak upgrade regression souboru a také přísnější bcon4. Ale opravených funkci je daleko více. Do nové verze Blenderu se má např. zlepšit přidávaní nových funkci. Čtete dále náš web a o nových funkcích se dozvíte jako první.

Developer Meeting, 21.července 2013

Blíží se opravná verze Blenderu 2.68a. Budou odstraněné chyby jako je např. chyba ve video editoru. Dále se pak pracuje na Cycles network renderingu. Což je jinak řečeno distribuování renderingu na více počítačů. Takže u připravovaného opravného balíčku se opravdu máme na co těšit.

Nahoru