Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: MBA

Ve 21. století se studuje moderní formou online

Toužíte po vzdělání? Můžete ho mít. V dnešní době vám nic nebrání. Nedostatek času, bydlení v malé vesničce či příležitost studovat jen po večerech, kdy děti spí – nic z toho není překážkou. Díky počítačům a internetu je možné se vzdělávat online. A to naprosto seriózně.

Manažerské studium MBA. Kde se vyplatí studovat?

Celoživotní vzdělávání a sledování nových trendů patří v dnešní k době ke standardům jakékoliv manažerské práce. Absolvováním vysoké školy to však nekončí. V současných podmínkách vysoce konkurenčního prostředí je nutné na sobě neustále pracovat a vzdělávat se ve svém oboru. Vynikající volbou pro zvýšení profesní kvalifikace se jeví studium manažerských programů.

Co studují podnikatelé a manažeři?

I podnikatelé a manažeři musí zlepšovat své dovednosti. Je potřeba učit se novým trendům v marketingu, mít aspoň základní představu o ekonomických pojmech souvisejících s fungováním firmy nebo umět efektivně komunikovat se zákazníky a partnery. V jaké škole vás tohle všechno naučí?

Přínos MBA studia pro manažery? 92% absolventů získá lepší pracovní místo

Institut CEMI zjišťoval dopady MBA studia v pracovní sféře. MBA titul je považován za kvalifikační standard vrcholových manažerů. Doplní totiž vědomosti, zvýší vaši hodnotu na trhu práce, otevře vám dveře k zajímavějším pracovním nabídkám a přinese vyšší finanční ohodnocení. Dle průzkumu 90% absolventů získalo lepší uplatnění na trhu práce do jednoho roku od získání titulu.

Nahoru