Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Marissa Mayer

Americký operátor Verizon kupuje Yahoo za 4,83 miliard dolarů

Americký operátor Verizon dne 25. července 2016 oznámil, že plánuje zakoupit společnost Yahoo za 4,83 miliard dolarů. A tím pouze potvrzuje spekulaci z minulého týdne, která kolovala po celém světě. V tiskové zprávě poskytovatel internetových služeb uvedl, že Yahoo bude integrovaný s vyhledávačem AOL, který v loňském roce Verizon získal za 4,4 miliardy dolarů.

Google přemýšlí o nákupu upadajícího Yahoo

Internetová společnost Yahoo, v jejímž čele stojí Marissa Mayerová, se trápí nemalými problémy, za kterými stojí neuvážené nákupy ve snaze posunout vyhledávač na úroveň Googlu. Nicméně snaha o tak vysoký cíl byla marná. Od února hledá partnera, který by byl ochotný odkoupit Yahoo včetně vyhledávače. Cena se odhaduje na 8 miliard dolarů.

10 nejlépe placených generálních ředitelek

Ženy, které jsou generálními ředitelkami velkých společností překračují platy svých mužských protějšků, i když jsou v budovách velkých společností v oslabení. V loňském roce stoupl průměřný plat generálních ředitelek o 21% oproti předchozímu roku. Které z těchto žen vydělávají nejvíce?

Na Flickr už se nepřihlásíte přes Facebook ani Google účet

Yahoo už počátkem letošního roku oznámilo plány, že ze svých služeb vyškrtne možnost přihlašovat se přes účet Facebooku nebo Googlu. Funkce byla odstraněna prvně ze sportovní služby Yahoo Sports a teď je na řadě i Flickr. Yahoo už uživatelům Flickru začalo rozesílat e-maily s oznámením, že po 30. červnu toto přihlašování nebude možné.

Yahoo má nové logo

Yahoo má nové logo

Přivítejte nové Yahoo logo. Po jeho každodenních změnách poslední měsíc Yahoo tento měsíc odhalil vítěze. Je to součást práce ředitelky Marisse Mayerové, která chtěla trochu osvěžit tuto technickou značku, a přitom se chtěla držet zažitých standartů - např. fialové barvy.
Nejhorší scénář Facebooku: stát se příštím Yahoo

Nejhorší scénář Facebooku: stát se příštím Yahoo

Posuňme se trochu v čase o pár let dopředu a pojďme si ubrat pár let, abychom se dostali opět do doby bezstarostného dospívání... Píše se rok 2020 a vám je 13 let. Rozlišení mezi skutečným životem a světem Internetu existuje jen velmi málo. Počítač reaguje na váš obličej, stačí jen mrknout a zpráva, fotografie nebo video je odeslána. Vaši přátelé jsou vám vždy k dispozici, můžete je okamžitě kontaktovat, jsou neustále online.
Chystá se Marissa Mayer koupit Tumblr za miliardu dolarů?

Chystá se Marissa Mayer koupit Tumblr za miliardu dolarů?

Jednalo by se o obchod, který by rázem vystřelil Yahoo mezi sociální média první ligy. CEO Yahoo Marissa Mayer prý uzavírá obchod s CEO Tumblru Davidem Karpem v hodnotě jedné miliardy dolarů.
17 super maminek, které ovládají digitální svět

17 super maminek, které ovládají digitální svět

Občas se můžeme divit, jak mohou některé matky zvládat vše, co dělají. Od cestování do vesmíru k řízení jedné z nejsilnějších společností. Jsou prostě nezastavitelné. Tyto dámy si zaslouží uznání každý den v roce, ale Den matek je speciální příležitost pro to, abychom si je představili.

Společnost Yahoo získala posilu ze společnosti Google

Výkonným ředitelem Yahoo se stala Marissa Mayer, které je 37 let a je údajně v jiném stavu. Její předchůdce Scott Thompson musel opustit toto místo po skandálu s neoprávněným uvedením informací o svém vzdělání.
Nahoru