Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Lyžování

INZERCE: Lyžování v Rakousku v českém apartmánu

Se sněhem v Česku to letos moc nadějně nevypadá, a tak se do zahraničí o jarních prázdninách chystá ještě více Čechů než obvykle. Někteří z toho mají strach kvůli němčině. Tyto obavy jsou ovšem zcela zbytečné, protože u hranic s ČR pracuje v hotelech mnoho našich obyvatel. Je možné se ubytovat dokonce v českém hotelu.

INZERCE: 10 důvodů, proč byste letos v zimě měli lyžovat

Proč lidé vlastně lyžují? Proč radši v té zimě nezůstanou doma a proč vůbec riskují zranění, která jim na sjezdovce hrozí? Možná je to baví. Ale to není jediný důvod. Pojďme se podívat na to, proč stojí za to lyžovat. A třeba vás to nakonec přiměje i k tomu, že budete zvažovat pobyt na horách. Jestli tedy letos vůbec nasněží.

INZERCE: Rodinná zimní dovolená v Krkonoších v lyžařské škole

Není pochyb o tom, že zima se k nám blíží přímo mílovými kroky. Sice si ještě užíváme posledních slunečných dnů, ale jak jste jistě stačili zpozorovat, supermarkety už nám nabízí mikulášské figurky. Ano, jako každý rok je to zase o kousek dřív, a tak se tím většina lidí pravděpodobně nenechá vůbec vystresovat. Jenže máte půlku září, říjen uteče jako voda a v listopadu už můžeme čekat první sníh.

INZERCE: Levné zimní lyžování – first minute

Prožíváme poslední teplé dny. A pak už to přijde. Ať chceme nebo ne, podzim jednoznačně klepe na dveře. Čekají nás propršené, mlhavé dny, ze kterých bude sálat negativita. Pak se to zlepší. Přijde zima. Jen si představte ty nádherné sluncem ozářené a zasněžené vrcholky hor. Že už se taky těšíte?

INZERCE: Lyžujte na dlouhých sjezdovkách bez dlouhých front

Jasně, je teprve září, ale program na zimu je potřeba začít plánovat včas. Ví to všichni. Jistě jste si všimli, že i v supermarketech již začínají nabízet vánoční a mikulášské zboží. To tedy nepochybně značí i to, že byste měli začít přemýšlet o své zimní dovolené.

Nahoru