Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Luxusní bydlení

OBRAZEM: Podívejte se na jedny z nejhezčích bytů v Praze

Všichni víme, že Praha je velmi zajímavá, co se týče památek. Ovšem to není jediná věc, která je v Praze tak atraktivní. Podívejte se na menší sbírku nejhezčích bytů v Praze. Cena nájmu je poměrně vysoká, ale pokud se chcete cítit jako na zámku, musíte si připlatit. Nebudete mít sice k ruce pokojskou, ale určitě to bude stát za to.

Dům pro milovníky nadčasové architektury

Architektonické mistrovské dílo zvyšuje laťku v oblasti designu a technologie. Tento luxusní dům se nachází v klidném kaňonu na soukromé obytné ulici. Dům s nadstandardním řešením interiéru je vhodný obzvláště pro sběratele umění,…

Moderní plovoucí dům uchvátí nekonečnými výhledy

Nádherný plovoucí dům, který překvapí především svým jedinečným umístěním, nelze než obdivovat. Francouzský architekt a vývojář Dymitr Malcew se soustředil maximálně na detail a také na to, aby domek poskytl svým obyvatelům pohodlí. Lehká plovoucí konstrukce je absolutně ideální k tomu, aby mohla být umístěna na vodní hladině. Ostatně studio H2ORIZON se tímto domkem právem chlubí.

Inzerce: Developerské projeky v Praze – Malešice, Strašnice

V Praze právě startuje projekt, který má zaručit Pražanům především cenově dostupné bydlení. Charakteristickým rysem tohoto projektu je navíc všudypřítomná zeleň. Všechny tyto stavby vzniknou na území Prahy 9 a 10 (Malešice a Strašnice). V Malešicích vznikne síť nízkoenergetických bytů Ecocity. Ve Strašnicích bude vybudována energeticky pasivní bytová vila Na Výsluní.
Nahoru