Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Lundegaard

Lundegaard nově přijala Jakuba Churého, odborníka na marketingovou komunikaci

Společnost Lundegaard, dodavatel kvalitních a neotřelých internetových řešení, v září nově přijala do pozice hlavního analytika a vedoucího výkonnostního marketingu Jakuba Churého. Ten má silné zkušenosti v oblasti jak analýzy, online marketingu a komunikaci s klienty, tak jako skvělý lídr týmů.

UX designér Martin Svoboda přechází z IBA CZ do Lundegaardu

Martin Svoboda, který doposud působil jako analytik ECM Business ve společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s.r.o., přechází do společnosti Lundegaard. V pozici UX designéra má podpořit nově vznikající Java Portal & Integration Delivery Centrum.

Jiří Kadlec posílí pozici Head of Java Portal & Integration Development ve společnosti Lundegaard

Ve společnosti Lundegaard nedávno nastoupili tři seniorní konzultanti, kteří působí v oblasti project managementu a UX. A nyní vývojový tým společnosti posiluje specialista Jiří Kadlec, který působil několik let na manažerských pozicích ve vývoji v IBA CZ.

Lundegaard otevírá nové vývojové centrum a chce se stát certifikovaným partnerem pro Liferay

Společnost Lundegaard se pustila do budování špičkového vývojového centra Java Portal & Integration Delivery Center (JPIDC), které se stane součástí divize zabývající se technickým designem, provozem, vývojem a rozvojem webových portálů a internetových aplikací.

Lundegaard posílila trojice zkušených odborníků na project management a UX

Lundegaard rozšířil svůj tým o 3 nové tváře. Do Lundegaardu přechází Radek Vít, Emil Hampejs a Michal Krčmář. Společnost Lundegaard byla založen v roce 1998 a od té doby se snaží klientům rozšiřovat a zefektivňovat jejich úspěšné podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. V roce 2002 dokonce iniciovali vznik oborové asociace dodavatelů internetových řešení – Asociaci BIZ.

Nahoru