Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Lionel Messi

Nejvyhledávanější lidé na Googlu v různých zemích světa v roce 2015

Lidé ve světě se velmi zajímají o Kim Kardashian a Lionela Messi. Argentinská fotbalová hvězda hvězda se v roce 2015 stala nejvyhledávanější osobou v 26 různých zemích. Kardashian byla nejvíce vyhledávána ve Francii, USA a na Novém Zélandu, zatímco Lionela Messi lidé vyhledávali zejména na Kubě, v ČADU a v Kongu.

5 milionů za příspěvek na Instagramu? Pro některé značky žádný problém

Instagramové celebrity si přijdou na stovky až tisíce dolarů za obyčejnou fotku, na které se chlubí nově pořízeným kouskem známé značky. To ale rozhodně není nic proti částkám, které si účtují skutečné hvězdy bulvárních plátků za pouhou jednu fotografii.

Kobe vs. Messi: Kdo s koho

Kobe vs. Messi: Kdo s koho

Nejlepší fotbalista planety versus nejlepší basketbalový player? Proč ne, bojovat se sice nebude ani v jednom ze zmiňovaných sportů, což ale rozhodně nevadí! Předmětem souboje je to, kde bude jeden ze zmiňovaných pánů dříve. Obě sportovní celebrity se fotí na různých zajímavých místech. Turkish Airlines chtějí takto nalákat co možná nejvíce lidí na své pravidelné linky mířící do všech možných koutů světa. V každém případě se jim to daří.

Nahoru