Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Life

Gogo doslova odpaluje český a slovenský internet, na oslavu jednoho milionu odběratel vydává luxusní song

“Z dětskej izby ke hvězdám,” řekl Kazma Kazmitch v našem loňském rozhovoru na Objevit. Dnes bychom tuto větu upravili spíš na “Z oranžovej izby ke hvězdám”. Proč? Dokonale to popisuje život mladého slovenského YouTubera, který stojí na vrcholu česko-slovenského internetu.

Vzorný vnuk dal svým prarodičům netradiční dárek – focení ve stylu “Vzhůru do oblak”. Čím obdarujete své blízké vy?

To se podržte. Tak originální dárek by vás v životě nenapadl. Manželský pár Nina a Gramps měli ze své svatby, kterou měli před 61 lety, pouze jednu fotku. Jejich vzorný vnuk a úspěšný projektant, zorganizoval focení jako dárek, a jako menší náhradu za to, že na jejich svatbu nedorazil před tak dlouhou dobu fotograf. Vznikly z toho poměrně podařené fotky ve stylu “Vzhůru do oblak”.

Dřevěné postavy zkrášlují New Jersey

Street artisti mají vážně důležitý úkol. Není to ničení ulic a umisťování nesmyslných postav po ulicích, ale naopak. Zkrášlit je a vykouzlit vám úsměv na tváři. O to se snaží také Joe, který na ulicích umisťuje “kousky jeho života”. Jak vypadají…?

Jak vypadá kočičí život z pohledu člověka?

Japonská fotografka vytvořila sérii zajímavých portrétů s kočkami, které si získali obdiv především kvůli svému kouzlu. Jakému? Potěšit, povzbudit a rozzářit den. Nyní hypotetická otázka, působí to i na vás?

Natahovací hračka jako nástroj akademického umělce

Natahovací analogové přístroje jako výtvarníci? Ano, může tomu tak být, alespoň podle autorky a umělkyně následující série obrázků (resp. zařízení), která si dala zajímavý úkol. Udělat z již zmiňovaných přístrojů umělecké nástroje, které vytvoří díla hodná akademických umělců. A povedlo se to?

Nahoru