Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Lidl leták

Černoch za korunu od Alzy i černý kořen od Rohlíku. Lidl podporují další firmy

Obchodní řetězec Lidl v aktuálním letáku propaguje pánskou módu na černošském modelu, což na sociálních sítích vyvolalo ostrou diskuzi. O tom jsme vás informovali už včera. Zatímco někteří obchodníka odsuzují, jiní ho zase podporují. Dokonce na vzniklou situaci začaly reagovat i další firmy, které se snaží Lidl podpořit.

VIRAL: Internet je pohoršen, protože Lidl propaguje kolekci oblečení na černošském modelu

V posledních hodinách leták obchodního řetězce Lidl způsobil na sociální síti Facebook pozdvižení, protože se odhodlal propagovat novou kolekci oblečení na černošském modelu. Nicméně českým zákazníkům se to nelíbí, o čemž svědčí rasistické příspěvky na facebookové stránce obchodníka.

Dejte sbohem papírovým reklamním letákům, a přesto mějte akce pod kontrolou

Rozčiluje vás množství reklamních letáků, které pravidelně zaplňují vaši poštovní schránku? Sice si rádi reklamní letáky prohlédnete a dokonce si i čas od času vyberete, co vás zajímá, ale některé druhy nabídek či konkrétních prodejců by se ve vaší schránce vůbec objevit nemusely? A co pak s množstvím papíru, které se vám nahromadí doma? Pokud si chcete prohlížet letáky, ale zároveň šetřit naše lesy, pak vás jistě potěší internetová stránka Akční letáky.

Nahoru