Štítek: Lidé

Jana Galera Matúšová se stává marketingovou ředitelkou Falcku

Ve funkci marketingové ředitelky dopravní zdravotní služby Falck v České republice, na Slovensku a v Rumunsku působila Jana Mračnová, kterou od 1. ledna 2016 vystřídala Jana Galera Matúšová. Ta bude zodpovídat za marketingové a PR aktivity.

Obchodní a marketingovou ředitelkou v Invest & Property Consulting je Michaela Skálová

V pozici obchodní a marketingové ředitelky společnosti Invest & Property Consulting je Michaela Skálová, v jejíž kompetenci bude také řízení produktového portfolia. Zároveň bude řídit obchodní a marketingové aktivity přidruženého portálu InvestujiChytře.cz.

Výrobce pneumatik Nokian Tyres posiluje marketingový tým

Finská společnost Nokian Tyres, která se zabývá výrobou pneumatik, rozšiřuje marketingový tým pro evropský region. V pozici středoevropské manažerky marketingu a komunikace nově působí Pavla Veselá a středoevropské PR manažerky Zuzana Michalová.

Petra Nováčková povede HR skupiny AutoBinck

Mgr. Petra Nováčková doposud působila jako HR manažerka společnosti AutoBinck CZ. Ale nyní nastoupila na pozici HR Manager ACDR (AutoBinck Car Distribution and Retail) a povede oblast Human Resources celé skupiny AutoBinck Group ve střední Evropě.

UX designér Martin Svoboda přechází z IBA CZ do Lundegaardu

Martin Svoboda, který doposud působil jako analytik ECM Business ve společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s.r.o., přechází do společnosti Lundegaard. V pozici UX designéra má podpořit nově vznikající Java Portal & Integration Delivery Centrum.

Nahoru