Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Lexus

Lexus s 41 999 LED světýlky je jezdící reklamní plochou

V New Yorku právě probíhá Auto Show a kromě opravdu pěkných vozidel, z nichž vám poklesne brada údivem, se tam objevují i poněkud zvláštní kousky. Jedním z nich je tento LED světýlky osázený Lexus.

Lexus představil ohromující automobil pokrytý 41 999 LED diodami

Automobilová společnost Lexus představila unikátní automobil pokrytý 41 999 LED diodami. Psychedelické vozidlo nesoucí název LIT IS nejenže mění barvy, ale také reaguje na hudbu světelnou show. Za tímto modelem se každý otočí.

Samořízený automobil od Googlu se poprvé vyboural

Při testování samořízených automobilů od společnosti Google došlo k nehodě. Jeden z nich se ve velmi nízké rychlosti naboural do autobusu. Naštěstí nebyl nikdo zraněn. Pravděpodobně tak jde o první…

Lexus pokořil další cíl, podařilo se jim postavit elektromobil z kartonu

Hranice se mají překonávat. Stále se má zkoušet něco nového, o čemž svědčí i experiment japonské automobilky Lexus. Té se povedlo vyrobit vlastní elektromobil. To není nic tak převratného, ale oni ho mají z kartonu.

LEXUS: Automobil s opravdovým tlukotem srdce

Vozidla nejsou živé bytosti, nemluvíme-li o pohádce „Auta“. Nicméně automobilka Lexus vdechla modelu RC-F život. Automobil projevuje známky života opravdovým tlukotem srdce. Kreativní technologické oddělení M&C Saatchi ve spolupráci s australskou…

Hoverboard od Lexusu se neumí vznášet, je to jen hra magnetů

Možná jste během minulého týdne někde zahlédli obrázek vznášejícího se skateboardu. Ano, Lexus se skutečně chlubil tím, že vytvořil hoverboard, který bude odzkoušený letos v létě v Barceloně. Všichni se podivovali nad tím, jak zařízení funguje. Že bychom konečně přišli na princip pohádkových létajících koberců?

Nahoru