Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Levneelektro.cz

ShopRoku2015 levneELEKTRO.cz s miliardovým obratem byl popraven

Internetový obchod levneELEKTRO.cz, který v loňském roce zabodoval v soutěži ShopRoku, ukončil dne 22. června 2016 svou činnost. Prvotně za popravou stály nepředvídatelné a závažné provozní okolnosti. A poté se internetový obchod ohradil proti údajnému postupu Finanční správy, přičemž za vším údajně stojí důsledky fungování mechanismu přenesení daňové povinnosti. Finanční správa České Budějovice se k tomuto případu vyjádřila. Nicméně kvůli právu mlčenlivosti, jehož daňový subjekt levneELEKTRO.cz pravděpodobně trochu zneužívá, nemůže Finanční správa prozradit konkrétní detaily celé kauzy.

ShopRoku2015 levneELEKTRO.cz s obratem přes 1 miliardu korun pozastavuje činnost

Český internetový obchod levneELEKTRO.cz, který má pod svými křídly společnost Elektra PV s.r.o., pozastavuje ode dne 22. června 2016 svou činnost. O této skutečnosti informoval CEO českobudějovické firmy Petr Václav na sociální síti. Nicméně důvod na sociální síti neuvedl a podle jeho slov se objevily nepředvídatelné a závažné provozní okolnosti. Společnost, která se pyšní více než miliardovým ročním obratem, se v loňském roce stala nejoblíbenějším e-shopem v České republice v rámci soutěže ShopRoku2015.

Internetový obchod levneELEKTRO.cz se vyjádřilo ke kauze Heureka

Společnost ELEKTRA PV s.r.o., která provozuje internetový obchod levneELEKTRO.cz, se vyjádřila k probíhající kauze v oblasti české e-commerce. Už před několika dny jsme vás informovali o tom, že Alza navádí české e-shopy, aby odešly ze zbožového srovnávače Heureka. A nabádání ze strany jednoho z největšího českého e-shopu neustále pokračuje.

Tisková zpráva: Mobilní telefony přenáší stále více dat

V současnosti mobilní telefony již nejsou využívány jako dříve. Zatím co v předchozích letech dominovali v mobilním průmyslu SMSky a hovory dnes se tato komunikace čím dál více přesouvá do internetového prostředí. V tomto přesunu hrají velký vliv dotykové telefony, díky kterým prohlížení internetových stránek, psaní emailu nebo prohlížení Facebooku je lehčí než v minulosti. Nárust přenosu dat je rok od roku větší.

Představujeme: Levneelektro.cz

Jakmile zadáte do v prohlížeči URL adresu Levneelektro.cz, vyskočí na vás až překvapivě líbivý design. Jako jeden z mála internetových prodejců s elektrem má ELEKTRA PV s.r.o. skutečně přehledný eshop, ve kterém je téměř umění zabloudit.
Nahoru