Štítek: Letecké společnosti

Už dvě letecké společnosti ze Středního východu půjčují elektroniku

Možná jste zachytili, že Spojené státy a Velká Británie zakázaly cestujícím ze Středního východu brát si s sebou do kabiny větší elektronické přístroje než smartphone.

Toto jsou nejlepší a nejhorší aerolinky na světě

Jestliže si chcete zajistit bezproblémové cestování, pravděpodobně budete hledat leteckou společnost s kvalitními službami a komfortním letadlem. U špatných leteckých společností je šance na zpoždění až 55procentní. A tak pokud se nechcete potýkat s problémy, podívejte se na žebříčky nejlepších a nejhorších aerolinek.

Takhle budou vypadat letadla v budoucnosti

V podstatě všichni, kdo cestují letadlem, by ocenili prostornější sedadlo, kde by si mohli natáhnout i nohy, zejména u delších letů. V současné době návrháři letadel pracují na vytvoření komfortnějších podmínek pro všechny cestující.

Singapore Airlines jsou nejlepší mezinárodní leteckou společností na světě

Let se stane neopakovatelným zážitkem. Některé letecké společnosti poskytují vynikající služby, umělecké kajuty a gastronomické pochoutky. Singapore Airlines je jednou z leteckých společností, která získala titul „Nejlepší mezinárodní letecká společnost na světě za rok 2016“.

Petr Novák: Travel Hacking funguje pokaždé jinak. Neexistuje univerzální recept pro celý svět (2/2)

Na první část rozhovoru s Petrem navazujeme jednoduchou matematikou. Na světě je bezmála 200 zemí, takže ani tempem jedna za rok je prostě za život objet nestihneme. Je potřeba proces urychlit a…

Petr Novák: Travel Hacking není jen o levných letenkách. Nutí vás přemýšlet kreativně (1/2)

Umí procestovat půlku světa s doslova pár dolary v kapse. Dokáže najít nejlevnější letenky na Maltu. Dostane vás do Ugandy. Indie. Maroka. Na Mauricius. Zkrátka kamkoliv si umane. A co víc, nebude vás to stát jmění. Petr se totiž věnuje travel hackingu. A právě o tom si budeme povídat. Petr vám vysvětlí, jak cestovat levně po světě a neplatit víc, než musíte.

Nahoru