Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: letecká společnost

Takhle budou vypadat letadla v budoucnosti

V podstatě všichni, kdo cestují letadlem, by ocenili prostornější sedadlo, kde by si mohli natáhnout i nohy, zejména u delších letů. V současné době návrháři letadel pracují na vytvoření komfortnějších podmínek pro všechny cestující.

Singapore Airlines jsou nejlepší mezinárodní leteckou společností na světě

Let se stane neopakovatelným zážitkem. Některé letecké společnosti poskytují vynikající služby, umělecké kajuty a gastronomické pochoutky. Singapore Airlines je jednou z leteckých společností, která získala titul „Nejlepší mezinárodní letecká společnost na světě za rok 2016“.

Reklamní kampaň Air Canada využívá voleb v USA

Mnoho Američanů se obává výsledku prezidentských voleb. Nemůžeme se jim divit, jen se podívejte, jak jsme s prezidentem dopadli my. Každopádně spousta z nich dokonce přemýšlí o možnosti emigrace do Kanady.

Výrobci Airbusu si nechali patentovat další netradiční způsob přepravy cestujících

Sedadla komerčních aerolinek jsou hodně nepohodlná záležitost. Zdá se, že letečtí designéři hodlají náš zážitek v letadle ještě zhoršit. Výrobci airbusů si nechali patentovat tzv. modulární kabinu.

8letý chlapec vymyslel vylepšení pro letadla

Osmiletý chlapec se díval na dokument o ztraceném malajsijském letadle, během něhož ho napadla celkem zajímavá myšlenka. Zatímco spousta chlapců v tomto věku věnuje pozornost spíše automobilům, Ben Treider se zajímá o letadla.

Nahoru