Štítek: Legalizace marihuany

Microsoft je první firmou, která podpoří legalizaci marihuany!

Jen pár dní po tom, co bylo oznámeno odkoupení LinkedInu, nás Microsoft šokuje podruhé. Jeden by si myslel, že mají dost práce právě s LinkedInem, ale oni ne. Zabrousili ještě do jiných vod.

Luxusní marihuana od donáškové služby PotBox

Legalizace marihuany v USA vnuklo nový nápad mnoha byznysmenům, kteří založili donáškové služby. V současné době existuje několik donáškových služeb nabízející zelenou rostlinku. Pakliže prahnete po luxusu, dovolujeme si vám představit službu…

Eaze: Startup jako donášková služba marihuany má potenciál

A je to tu! V San Franciscu vznikl zajímavý startup s názvem Eaze. Zvučné jméno, ale ještě atraktivnější sortiment. Tento startup svým způsobem slouží jako donáškový služba, která vám do deseti minut přinese přímo ke dveřím marihuanu. Není to nějak divné, neboť Američané mají dosti odlišný názor oproti Evropě. V některých amerických státech se už dokonce tato rostlinka stala legální.

Milovníci marihuany u monitorů: Legální prodej marihuany za rekreačními účely

Vyznavači lehkých drog asi u svých monitorů nevěřili svým očím, když zjistili, že prodej marihuany bude v Coloradu od Nového roku legální. K rekreačním účelům se tady marihuana skutečně začala prodávat, a to s doslova rekordními zisky. Tržby sahaly dokonce až k milionu dolarů (zhruba 20 milionů korun), což je na to, že i tuto lehkou drogu lze obstarat i mimo obchody, skutečně úctyhodné.

Nahoru