Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Květiny

Na New York Fashion Week se inspirovali Snapchatem

Znáte španělskou módní značku Desigual? Pokud ano, jistě byste do nich neřeli, že se se svým pestrobarevným oblečením snaží zavděčit dospívajícím.

Ve vesmíru vykvetla úplně první květina!

Mezinárodní vesmírná stanice zaznamenala další historický okamžik. Americký astronaut Scott Kelly na svém účtu na Twitteru oznámil, že se povedlo vypěstovat úplně první květinu ve vesmíru. Jedná se o cínii neboli ostálku, která vykvetla díky hydroponické laboratoři VEGGIE.

Lebky z bonsaie aneb opravdový pozdrav ze záhrobí!

Grave Yard Bonsai Skull jsou lebky, které jsou ručně vyráběné australskou společností Jack of the Dust. Tyto lebky jsou navíc vyrobené z PVC plastu a poté ručně tvarované podle skutečné lebky. Tento bytový doplněk navíc spadá do umění ,,memento mori“, což je umění, představující smrt a smrtelnost a seženete jej za 399 australských dolarů.

OBRAZEM: Příroda překoná i beton

Je člověk pánem tvorstva? Nad tím lidé přemýšlí již po celé staletí. My si ale myslíme, že tomu tak není a že příroda je všemocná. To koneckonců dokazuje i tato galerie, kde můžete vidět její sílu. Beton nebo pneumatiky? To není nic, co by příroda nepřekonala. Rostliny se totiž dokáží prosadit úplně všude.

Frutiko.cz: Květiny, které potěší i svou chutí

Květina je projev srdečného přání. Je to prostředek pro projev sympatií, přízně, citů. Květiny jsou symbolem půvabů, radosti, úcty. Kdysi kdosi řekl, že květinou povíte vše. A měl dozajisté pravdu. A co když povýšíme květiny na potěchu více smyslů, než jen pro vizuální půvab a opojné vůně? Co potěšit například i chuť? Obdarujte vaše blízké květinou, která bude skutečně i výborně chutnat. Co darovat květinu, která bude vytvořená například z chutného ovoce? Nebo květiny s čokoládovou chutí? Že jste se s ničím podobným nesetkali? V tom případě navštivte internetové stránky Frutiko.cz, kde naleznete vskutku originální e-shop s netradičními dárky z ovoce.

Okouzlující pohled na rozkvétající květiny

„Rozvíjej se poupátko, nejkrásnější z květů, od ráno až do noci budeš vonět světu,“ zpívali v pohádce Pyšná princezna. A od této doby se nikomu nepodařilo tak mocně zapůsobit na lidi skrze rozkvétající květinu. Ledy však prolomil japonský designer Yutaka Kitamura, který vytvořil ohromující GIFy rozkvétajících květin.

Nahoru