Štítek: Kvalita

Prodavači na Slovensku odešli z velkých supermarketů a založili si svůj vlastní, budou prodávat lokální kvalitu!

Bývali zaměstnanci Tesca, Lidlu a Albertu se rozhodli, že si otevřou svou prodejnu s názvem YEME, kde budou nabízet to, co tradiční supermarkety nenabízí – kvalitu. Dle dostupných informací je tento projekt založený na úzké spolupráci se slovenskými mlékárnami, chovnými družstvy, farmami, obilnými mlýny, pěstiteli a řemeslnými pivovary.

INZERCE: Kde sehnat kvalitní matrace?

Pořádně si každý den v noci odpočinout je nezbytné pro vaše zdraví. Když nebudete pořádně spát, budete unavení a méně výkonní. Dlouhodobý nedostatek spánku navíc může způsobovat zdravotní problémy. I proto je důležité vybrat si odpovídající matraci, která bude vyhovovat fyzickým potřebám vašeho těla. Při výběru matrace jistě hrají roli jisté skutečnosti – například preference vašeho partnera/partnerky nebo cena, kterou chcete investovat. Ale rozhodně byste měli vybírat kvalitu.

Petra Šťastná o Zajících v krabici: Dobrý nápad je potřeba realizovat hned

Vybavujete si ten pocit, kdy jste jako děti nemohli nedočkavostí dospat? Čirá radost z těšení se postupně vytratila z našich životů – a to přišlo Petře Šťastné a Vaškovi (příjmení) škoda. Společně začali objevovat svět kvalitních potravin a vymysleli unikátní koncept, jak pro ně zákazníky nadchnout – krabičky s delikatesami, které až do poslední chvíle zůstávají utajené. Nekupujte zajíce v pytli, když můžete rozbalit Zajíce v krabici.

Nahoru