Štítek: kuriozity

Aukce za všechny prachy: Prodává se česká advanced vylepšená verze Porsche 911

Na Aukru se občas objeví skutečně zajímavé inzeráty. Můžete tam pořídit cvičeného španělského slimáka, kolík na zabíjení upírů a zombie, 757 prázdných krabic od pizzy nebo arciveterána typu Porsche MG Ferrari. To poslední zní obzvlášť lákavě, že?

Nekonečný projekt, kde si partneři vyměňují oblečení má úspěch

Dnes bych vám chtěl představit zábavný projekt Switcheroo, který vymyslela jedna kanadská fotografka. Tento projekt sklidil velký úspěch, autorka ho dokonce vydala i v knižní podobě. A o čem je?

Vězení přeměněno v prvotřídní luxusní hotel

Před sedmi lety se zavřely brány jednoho z nizozemských vězení, kterému se přezdívá Het Arresthuis. Ale, co dělat, když je vězení zavřené? Nechat ho chátrat? Nebo ho někomu prodat? Majitelé vězení zvolili tuto druhou variantu a vězení prodali do rukou holandské firmy Van der Vank, která vězení kompletně zrenovovala do moderního a luxusního hotelu. Musím říct, že vězni by se do tohoto vězení stoprocentně hrnuli.

Běžně používané věci, u kterých je pozměněn jenom malý detail

Italský umělec a fotograf vytvořil poutavou sérii předmětů, které nazval Improbabilitá. Jedná se o sérii fotek, na kterých nalezneme často používané předměty, u kterých autor jenom trošku pozměnil drobný detail. Všimněte si, že jenom drobnost pozmění význam a účel celého předmětu.

Děsivé rentgeny: Co lidé mohou mít všechno v těle

Lidé chtějí testovat všechny možné a nové věci. Klidně i na sobě, a tak si strkají různé předměty do různých tělesných otvorů. Avšak, když zajdou k lékaři pošle je na rentgen. Na těchto snímcích je však něco pozoruhodného, vlastně všechno. Podívejte se, kam až člověk může zajít… (resp. co si kam může strčit).

S těmito cestujícími v MHD byste se doopravdy setkat nechtěli

V městské hromadné dopravě toho člověk může hodně okoukat, nové styly oblečení, novou kulturu, nové náboženství a nebo se naučit spoustu nových slovíček. Asi je to po celém světě stejné, a vždy se něco najde… Našli jsme proto pro vás několik lidí, které byste určitě v MHD nechtěli potkat. Nebo jste možná viděli i horší věci…

2 v 1: Doma bude uklizeno a vy se pokocháte

Inzerát si dneska může podat kdekdo. Je jedno, zda něco hledá či nabízí. A je docela jedno, jak velká to bude blbost. A tak se třeba na Aukru prodávají krabice od pizzy a na Bazoši se nabízí nahý úklid.

Nevídaná aukce: Prodám 757 prázdných krabic od pizzy

Nevídaná aukce: Prodám 757 prázdných krabic od pizzy

Na Aukru se prodává kde co. Ale v úterý před půlnocí se tam rozjela opravdu kuriózní aukce, jakou svět snad ještě ani neviděl. Nějaký troufalý milovník dobrého italského jídla se rozhodl prodat 757 krabic od pizzy.
Infografika: Seznam uveřejnil infografiku o hledanosti prezidentských kandidátů

Infografika: Seznam uveřejnil infografiku o hledanosti prezidentských kandidátů

Jaké jsou souvislosti při hledání s jmény prezidenta? U Schwarzenberga hymna, se Zemanem pak je najčastěji hledaná jeho dcera.
Nahoru