Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Kuriozita

Video, které vás dostane: Stonožka se chtěla zachránit, musela se však prokousat

Video, které vás dostane: Stonožka se chtěla zachránit, musela se však prokousat

Stonožka bojovala za záchranu svého života. Had ji sežral, ona se pokusila dostat ven, tak se prokousala. Avšak jediné, co se jí povedlo, bylo usmrcení hada. Nález z minulého května stále zvyšuje na popularitě…

enhanced-28515-1393347126-7

Známé osobnosti s kníry vytvořené z jejich obočí

Studentka new yorské IT školy vytvořila poměrně zajímavou sérii fotek, kde známým osobnostem vytvořila kníry z jejich obočí. A jak to dopadlo? Doslova šíleně. Jenom si tedy neumím představit tyto lidi v realitě…

1fd2cec227df71b7a5cbf874e52d9f3e_zps71fd7d15

Nejpodivnější font má lidskou kůži a je chlupatý

Francouzské designérské studio vytvořilo speciální typ písma, který je však chlupatý a vytvořený z lidské kůže, má vrásky, znamenité póry, znamínka a jedno podivné oko. Jmenuje se Human Type a dovím si říct, že to je asi nejpodivnější font.

provadim_nahy_uklid_listopad_verze2

2 v 1: Doma bude uklizeno a vy se pokocháte

Inzerát si dneska může podat kdekdo. Je jedno, zda něco hledá či nabízí. A je docela jedno, jak velká to bude blbost. A tak se třeba na Aukru prodávají krabice od pizzy a na Bazoši se nabízí nahý úklid.

Nevídaná aukce: Prodám 757 prázdných krabic od pizzy

Nevídaná aukce: Prodám 757 prázdných krabic od pizzy

Na Aukru se prodává kde co. Ale v úterý před půlnocí se tam rozjela opravdu kuriózní aukce, jakou svět snad ještě ani neviděl. Nějaký troufalý milovník dobrého italského jídla se rozhodl prodat 757 krabic od pizzy.
Nahoru