Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Kuchyň

INZERCE: Vybavte si kuchyň

Ať už jste profesionál nebo se vařit teprve učíte, k vaření jsou kromě dovedností potřeba ještě dvě důležité věci. První jsou dobré suroviny a druhou je kvalitní vybavení. Těžko uvaříte knedlíky bez hrnce, usmažíte palačinky bez pánve nebo ugrilujete bez grilovací pánve. Muži se kolikrát až diví, co všechno je v kuchyni potřeba.

INZERCE: Pečete a vaříte? S kvalitním vybavením vám to půjde ještě lépe

Nic vám v kuchyni nepomůže tak dobře jako kvalitní vybavení. Když budete péct nebo vařit s kuchyňskými potřebami, se kterými vám to půjde jako po másle, budete se této činnosti věnovat daleko raději. S formou, ze které nejde vyklopit bábovka, tupým nožem nebo vykrajovátkem, které se rozpadne, to totiž moc velká zábava opravdu není. Je to pak spíš k vzteku.

3D tiskárna v kuchyni

3D tisk je v poslední době hodně v módě. Postupem času zjišťujeme, že vytisknout jde opravdu kdeco. Když máte návod, můžete si doma vyrobit střelné zbraně, kuchyňské nože nebo náhradní díl do mlýnku na maso. S rozvojem technologií totiž vychází najevo, že 3D tiskárny by mohly mít skvělé využití právě v kuchyni.

INZERCE: Kde si pořídit novou kuchyň v Brně

Plánujete si pořídit novou kuchyň? A už máte vybráno? Když zařizujete novou kuchyň, nebývá to zrovna malá investice. A taky to není zrovna častá záležitost. Kolikrát v životě ještě budete zařizovat kuchyň? Proto je potřeba si to dobře rozmyslet. Musíte zvážit spoustu otázek – jaký styl kuchyně se vám líbí, do jaké barvy ji chcete ladit, jaké spotřebiče v ní chcete mít, na co se zaměřit v kvalitě, kde ji pořídit, aby byla kvalitní a nevyprázdnila vám účet. Je toho spoustu.

INZERCE: Otevřená kuchyně? Řekneme vám, proč ano

Kuchyně řešené například v otevřeném prostoru například do L a s ostrůvkem uprostřed zažívají v posledních letech doslova boom. Do běžného bytu se vám nic takového asi nevejde, a tak můžete jen marně snít, ale pokud zařizujete kuchyni v domě, kde máte více prostoru, nic vám nebrání si tam takový ostrůvek pořídit. A proč jsou vlastně ty ostrůvky tolik populární?

Vařím pro Tebe - Vít Schlessinger

Vít Schlesinger: Mám taky sen o své firmě. A chci udělat vše pro to, abych toho dosáhl

Víťu jsem poznal na pražské BarCampu, který se konal loni. Prezentoval zde svůj projekt Vařím pro Tebe. Startovat by měl letos v lednu. A o čem to bude? No přece o vaření. O vaření pro tebe. A o lidech. O sdílení jídla, setkávání přátel a… více vám již poví autor celé myšlenky, 18 letý student a možná vycházející hvězdička startupové scény – Vít Schlesinger.

10 technologií minulého týdne, o kterých byste měli vědět

Ne všechny technologie zcela mění způsob, jakým myslíme a žijeme. Někdy se prostě jen ty nejlepší z nejlepších integrují do našeho každodenního života. A kde v našich domovech takové moderní technologie nejvíce postrádáme? V kuchyni samozřejmě. Tři vychytávky z technologií, které byly představeny během minulého týdne, jsou určené přímo pro tu místnost, kterou zbožňují všichni milovníci jídla. Pojďme se teď podívat na rychlý souhrn deseti gadgetů, o kterých prostě musíte slyšet.

Běžná kuchyně

Běžná kuchyně

Jak umývat nádobí rychle a zběsile?

Jak umývat nádobí rychle a zběsile?

Kočičí podjezd

Kočičí podjezd
Nahoru