Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Kreslení

Sešit ukládá rukou psané poznámky elektronicky

Tak tohle jsme přesně potřebovali! Spousta lidí si raději píše poznámky ručně a my jim rozumíme. Vyjadřovat se pomocí tužky a papíru je pro nás přirozené. Psaní na počítači je možná rychlejší, ale na papír se daleko lépe kreslí. Úplně nejlepší řešení je kombinovat to. A přesně to nový sešit od Moleskine umožňuje.

Že by nové umění? Mladá umělkyně maluje svým poprsím

Mladá umělkyně nalezla nový způsob malování. Proč? Kreslí svým poprsím. A nedělá to, aby zaujala, ale pro dobrou věc. Každý svůj vytvořený obraz prodá prostřednictvím aukčního portálu a vydělané peníze pošle na nadaci pro pomoc pacientce s rakovinou prsou.

Lidská ruka jako inovační platící systém, ženská pochva jako ideální umělecký nástroj

Jak to spolu souvisí – ženská pochva a lidská ruka? Jednoduše, na jedné univerzitě přišli s inovačním platícím systémem, kdy přiložíte jednoduše k terminálu svoji ruku a je hotovo! A dále – jedna umělkyně přišla s netradičním způsobem malování a to svým přirozením. A jak to dát dohromady? Ona to nakreslí (díky své pochvě) a vy si to koupíte (díky své ruce). Chytré, že?

Japonský ilustrátor skicuje všude, kde může

Nedávno jsme tu měli muže, který dokresloval spolucestujícím ve vlaku vtipné obličeje. Tentokrát tu máme japonského ilustrátora, který se věnuje skicování za každé příležitosti. Mezi jeho hlavní výbavu patří stoprocentně skicák, tužka a fotoaparát, neboť veškeré své výtvory ukazuje svému publiku na Instagramu, které tvoří téměř tři tisíce lidí…

Kreslení trochu jinak: Světlem a ve vzduchu

Zkoušeli jste již někdy tu zázračnou věc „kreslení“ pomocí baterky a dlouhé expozice fotoaparátu? Jestli ne, tak jste přišli o hodně zábavy, protože takové snímky mají opravdu své kouzlo. Ale nemusíte se vůbec bát, přesně něco takového vám totiž umožní nový startup: Pixelstick.

Realistické umění

Realistické umění
Nahoru