Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: kreativní

Obal na iPhone 7 přidává jack na sluchátka

Apple si myslí, že odstraněný jack na sluchátka je úžasnou inovací, ale lidé vidí spíš víc nevýhod. Bez redukce se nedají zapojit jiná sluchátka než ta drahá od Applu a neposlechnete si hudbu při nabíjení telefonu.

Napsal upřímný životopis a firmy se o něj málem popraly

Na trhu práce není úplně snadné vyniknout. Práce je nedostatek, na jedno místo připadá mnoho uchazečů a vy se snažíte zaujmout. Sepíšete co nejlepší životopis, který vyzdvihuje vaše veškeré úspěchy, a s velkou námahou vymyslíte i motivační dopis. Ale co kdybychom vám tvrdili, že to jde i obráceně? Můžete vychvalovat to, co se vám v životě nepovedlo.

10 fotek, které vykouzlí úsměv na tváři: Mrtvé mouchy v akci

Mouchy, které si holí nohy, sekají trávu nebo se umývají? Nereálné? Nikoliv. Mouchy švédského fotografa tohle všechno dělají. Pravda, jsou při tom sice mrtvé, ale to už je jen takový detail.

Nejzajímavější fotky ze Sony World Photography Awards

Světová fotografická organizace právě představila užší seznam kandidátů, kteří se budou ucházet o Sony World Photography Awards 2014. Letos bylo do soutěže přihlášeno více než 140 000 snímků ze 166 zemí. Porota vyhlásí celkové vítěze v březnu a dubnu letošního roku, avšak teď tady máme výběr těch nejlepších.

22 kreativních fotek každodenních objektů

Umělec a režisér Brock Davis, uvádí novou kolekci kreativních fotografií každodenních předmětů. Brock své výtvory sdílí na Instagram (@brockdavis), kde už má přes 110 000 následovníků. Jeho práce není pouhým stisknutím spouště fotoaparátu, jeho díla zahrnují širokou škálu oborů a procesů od grafického designu a ilustrace přes stop-motion animace až k fotografování. Podívejte se na jeho práci!

Nahoru