Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Krabice

Archivovat je nutné i papírovou formou

Můžeme být šťastní, že v dobách elektronických dokumentů se už nemusíme probírat tisíci listů, abychom něco našli. Když si všechno přehledně pojmenováváte a třídíte, v počítači to najdete raz dva. Jenže některé dokumenty se stále vedou také v papírové formě.

Petra Šťastná o Zajících v krabici: Dobrý nápad je potřeba realizovat hned

Vybavujete si ten pocit, kdy jste jako děti nemohli nedočkavostí dospat? Čirá radost z těšení se postupně vytratila z našich životů – a to přišlo Petře Šťastné a Vaškovi (příjmení) škoda. Společně začali objevovat svět kvalitních potravin a vymysleli unikátní koncept, jak pro ně zákazníky nadchnout – krabičky s delikatesami, které až do poslední chvíle zůstávají utajené. Nekupujte zajíce v pytli, když můžete rozbalit Zajíce v krabici.

Život kočky: Kam se vlezu, tam si sednu

Kočky nás nikdy nepřestanou překvapovat svoji vůli usadit se na těch nejdivnějších místech. A tyto kočky to dotáhly až k dokonalosti – kde je vůle, tam je vždy nějaká cesta. Nikdy si nebudeme 100 % jistí, proč se kočky rády cpou do malých prostorů, ale pravděpodobně to souvisí s dravým způsobem života a bezpečím.

Zůstaň v té krabici!

Zůstaň v té krabici!
Nevídaná aukce: Prodám 757 prázdných krabic od pizzy

Nevídaná aukce: Prodám 757 prázdných krabic od pizzy

Na Aukru se prodává kde co. Ale v úterý před půlnocí se tam rozjela opravdu kuriózní aukce, jakou svět snad ještě ani neviděl. Nějaký troufalý milovník dobrého italského jídla se rozhodl prodat 757 krabic od pizzy.
Nahoru