Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Koupaliště

7 tipů na pražská koupaliště podle Pepa.cz

Není to tak dávno, co jsme vás informovali, že druhý největší slevový portál Pepa.cz se chce zaměřit na cestování. A už se mu to daří. V televizi můžete vídat reklamy, které doporučují Pepa.cz jako ideální web pro vyhledání levné dovolené. My vám přinášíme jeho přehled tuzemských vyzkoušených koupališť. V následujících dnech nás opět čekají vedra, tak aspoň budete vědět, kam se zajít zchladit.

OBRAZEM: Jak vypadá největší koupaliště na světě?

Venku se už ochlazuje, takže venkovního koupání si už moc neužijeme. Tedy u nás ne. Ale v zahraničí stále jo. A proč rovnou nenavštívit to největší koupaliště? A pokud ho nemůžete navštívit, tak se aspoň můžete pokochat jeho velkolepostí a krásou.

15 nejhezčích bazénů na světě

I když teď v Čechách panuje venku zima, která letos byla sice hodně střídmá, ale to nic nemění na tom, že už se snad všichni těšíme na léto. Na holky v bikinách. Na dovolené u moře, na koupání v bazénu atd. A abychom vám to čekání na léto trochu zpříjemnili, tak jsme pro vás připravili i takový seznam “koupališť”, která by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.

Dámy, ne v každé vodě lze bez rizika onemocnění plavat

Dámy, ne v každé vodě lze bez rizika onemocnění plavat

Na otestování vody stačí vypitá prázdná PET lahev, slunce a 20 minut času.
Ve vedru pití vody nestačí !

Ve vedru pití vody nestačí !

Lidský pot obsahuje kromě vody i minerály, které jsou ve vodě z vodovodu, obsaženy v menší míře než je potřeba, proto v horku pijte minerální vody a ovocné džusy, nejlépe z čerstvě odšťavněných plodů.
Kdy mě může plavčík vyhodit z plaveckého bazénu nebo koupaliště ?

Kdy mě může plavčík vyhodit z plaveckého bazénu nebo koupaliště ?

Je tu neděle, den kdy se nemaká, den kdy si mají lidi odpočinout, třeba jít do plaveckého bazénu a hrát si na Pamelu Denise Anderson, jenže existují situace, kdy Vás může plavčík vyhodit na ulici bez nároku na vrácení „vlezného“ – vstupného.
Nahoru