Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Konec

Další nadějný slovenský startup zkrachoval – říkali mu Goldee

Další nadějný slovenský startup zkrachoval – říkali mu Goldee

Skončil další jeden velký sen. Goldee. Startup, který si dal za cíl vytvořit inteligentní osvětlení do každého domova (Goldee Light Controller). Jak měl samotný produkt fungovat, si můžete prohlédnout na videu výše.

R.I.P. aneb Flappy Bird zvoní umíráček

Kalich trpělivosti mladého autora populární hry Flappy Bird přetekl. Včera na Twitteru oznámil, že hra, která se v posledních několika týdnech dostala na vrchol stahovanosti bude stažena z Google Play a App Store. Hra bude stažena zřejmě během dnešního večera. Zajímavostí je, že hra bude smazána po nedávném updatu, bohužel těch dalších se už nedočkáme…

Eshop s elektronikou a výpočetní technikou Pixmania.cz v březnu končí, Pro český trh zavírá nadobro krám

Internetový obchod Pixmania v průběhu března v Česku skončí. Jeho britský vlastník Dixons Retail se rozhodl kvůli slabým výdělkům opustit 12 ze svých 26 evropských on-line trhů. Jak uvedl výkonný ředitel Pixmanie v ČR Michal Kilian, Pixmania se má zavřít v průběhu března (nicméně doména Pixmania.cz už je nedostupná). Zároveň ujistil zákazníky, že servis pro produkty zakoupené v obchodu Pixmania bude stále funkční po další dva roky.
Nahoru