Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Komerční využití fotografií

Free obrázky pro váš web

Free obrázky pro váš web

Podmínky pro používání obrázků online vymezuje copyright. A existuje mnoho online databází, které nabízejí obrázky, které můžete přidat na svůj web bez otázky jakýchkoliv autorských práv, zdarma. Pokud se chcete vyhnout nepříjemným překvapením v podobě pokut za zneužití autorsky chráněných snímků, pojďte se podívat na několik míst, kde můžete snadno najít kvalitní snímky, při jejichž použití vám nic nehrozí.
Co smíte fotografovat a co ne? Respektujte zákony i soukromí…

Co smíte fotografovat a co ne? Respektujte zákony i soukromí…

V dnešní době má každý digitální fotoaparát, mobil s videem a lidé zvesela fotí, nahrávají a sdílí cokoliv je napadne. Na sociálních sítích se jedná o masový jev a nelze mu (alespoň zatím) zabránit. Přesto si ale nemůžete fotit a natáčet cokoli, co vás napadne, a pak to veřejně vystavovat.
Na Lidé.cz lze nově nahrát desetkrát více fotek

Na Lidé.cz lze nově nahrát desetkrát více fotek

Jedna z nejznámějších českých internetových seznamek Lidé.cz začala nabízet možnost nahrání až desetkrát více fotek, než tomu bylo doposud. Po prázdninách tak tuto možnost ocení hlavně ti, co se byli podívat po České republice nebo strávili dovolenou v zahraničí. Původní nabízená kapacita fotek byla 10 MB.
Nahoru