Štítek: Komerční články

Češi kupují vánoční dárky, zájem o půjčky roste

Zájem o rychlé nebankovní půjčky roste. Nákupy dárků jsou v plném proudu. Podle průzkumu úvěrové společnosti PROFI CREDIT má více než polovina lidí nakoupeného Ježíška do konce listopadu.

INZERCE: Jakého pejska si pořídit do rodiny?

Touží vaše děti po pejskovi a vy si stále nejste jisti, zda je to dobrý nápad? Určitě! Děti se naučí zodpovědnosti, budou se muset o někoho starat, získají kamaráda na dlouhá léta a začnou milovat zvířátka. Pejsek je vhodný téměř do každé rodiny, jen je potřeba vybrat to správné plemeno.

INZERCE: Tepelné čerpadlo spojuje všechny výhody vytápění

Chtěli byste doma topit levně, bez obsluhy a ekologicky? Možné to je! Musíte ale zapomenout na všechny klasické možnosti, kterými jsou kotel na uhlí, plynový kotel, nebo kotel na biomasu. Kombinaci toho nejlepšího přináší tepelná čerpadla.

INZERCE: Nejlepší česká krmiva pro pejsky – Calibra a Brit

Máte-li doma čtyřnohého mazlíčka, jistě mu chcete dopřát jen to nejlepší. Dáváte mu všechnu svou lásku, kupujete hračky a různé laskominy. A určitě víte, jak velký podíl má na jeho spokojeném životě dobré krmivo.

INZERCE: Automobilové váhy pro průmysl

Mnoho lidí zná váhu pouze jako ten otravný přístroj, který jim vždy oznamuje, že by se v jídle měli trochu mírnit. Dobré hospodyňky si vzpomenou na kuchyňskou váhu a jen pár lidí si uvědomí, že váhy se využívají ve všech odvětvích. Automobilový průmysl není výjimkou, i tady je potřeba občas zjistit počet kilogramů. I když tady se váží spíše v tunách.

INZERCE: Chybí vám pár tisíc? Zkuste bezpečnou půjčku před výplatou

Lidé se stále častěji dostávají do situací, kdy nevychází s vlastními příjmy. Výplata jim vystačí tak akorát na celý měsíc, ale jakmile dojde k nečekané investici, je to problém. Přitom jsou to často věci, které nelze jen tak odložit. Nemůžete čekat, než si našetříte na novou lednici nebo na opravu auta. A právě tehdy přichází na řadu půjčka před výplatou.

INZERCE: Výživa pro zdravé psí klouby

Stárnutí u psů si nese stejné důsledky jako lidské přibývání věku. Jsou čím dál pomalejší a hlavně se pomaleji hýbou, protože jim zestárnou klouby. Může to dojít až do takového stádia, že je každý pohyb bude bolet. U lidí se tyhle stavy řeší operací, u pejsků však musíte zakročit jinak.

INZERCE: Do Bulharska za Černým mořem

Proč do Bulharska? Většina lidí zastává názor, že Středozemní moře je přece lepší a do Chorvatska jezdí všichni, Bulharské pobřeží není tak hezké. Ale to všechno je hloupost. Pláže Černého moře jsou zrovna tak krásné jako Středozemního, dostat se tam není těžké. Nejhorší dálnice na cestě je česká D1.

INZERCE: Vše co musíte vědět o gelových nehtech

Po desetiletích nadvlády akrylových nehtů drží pevně žezlo v rukou nehty gelové. Všude se o nich mluví, všichni si je vychvalují. Málokdo se v nich však zcela vyzná. Většině žen prostě postačí, že si jednou za čtyři, pět nebo šest týdnů dojdou na manikúru a mají zase na dlouho pokoj.

INZERCE: Bojujte proti chřipkové epidemii poctivým jogurtem či zákysem

Chřipky už v Česku opět řádí, převažující problém představují střevní potíže. Ty jsou pro tělo obzvlášť náročné, protože když jde několik dní vše, co sníte, ven, tělo se pak těžko vyrovnává s opětovným příjmem potravin. Nejlepší jsou na to živé kultury, které je možné přijímat z poctivých jogurtů, zákysů a jiných mléčných výrobků.

INZERCE: Svítit levnými LED žárovkami může každý

Přemýšleli jste o tom, že byste své stávající osvětlení nahradili něčím novým? Zalíbily se vám levné LED žárovky kvůli tomu neustálému vychvalování? Pokud byste tomu rádi příliš na kloub, věřte, že máte báječné úmysly.

Nahoru