Štítek: Kolo

Slováci vymysleli bicykl, který se po složení vleze i do batohu

V dílně slovenského týmu z Topolčan vzniklo revoluční cyklistické kolo ZED’O, které na první pohled připomíná dvoukolý dopravní prostředek z budoucnosti. Díky sofistikované struktuře můžete bicykl snadno složit a uschovat do batohu. Už ho nemusíte nechávat na ulici, kde by se stal terčem zlodějů.

Elektrické e-kola potěší všechny tech nadšence, mají dojezd až 120 km

Technologie jdou kupředu ve všech oblastech – je tomu tak i u cyklistických kol. Doopravdy, tento model Electric S se ale snaží od ostatních odlišit a zaujmout funkcemi. Tento model má bluetooth, internetem a jedinečný designem. Dále se mohou modely Electric S pochlubit neuvěřitelným dojezdem až 120 km, ovšem jediné, co ale nikoho nepotěší, je cena.

Kickstarter #43: Gi FlyBike, první elektrický motocykl, který složíte za jednu sekundu

Projekt, který se rozhodl změnit způsob, jakým miliony lidí dojíždí po celém světě. Gi FlyBike je elektrické, chytré, bezúdržbové a skládací kolo s velikostí kol 26“, které byly vytvořeny pro budoucnost městského dojíždění.

Kickstarter #11: Dillenger – elektrické kolo za velice nízkou cenu

Kickstarter #11: Dillenger – elektrické kolo za velice nízkou cenu

Elektrická kola jsou poslední dobou velmi žádaná. Jsou zábavná, šetrná k životnímu prostředí, a jízda na nich je velmi pohodlná. Je tu ale veliký problém, a to je jejich cena. Průměrná cena za takové elektrické kolo se pohybuje kolem částky, která je vyšší než 1700 dolarů, což je někdy mnohem vyšší cena než kdybyste si pořídili starší automobil. Společnost Dillenger se rozhodla vyrábět kvalitní elektrická kola za mnohem nižší cenu.

Dbejte na výstražné cedule na přejezdu!

Dbejte na výstražné cedule na přejezdu!

První jízda na jednokolce

GIF (4)

Trochu obtížný terén na první jízdu

Sen Jana Tleskače o létajícím kole se stal skutečností

Sen Jana Tleskače o létajícím kole se stal skutečností

Mnozí z těch, kteří minulou středu navštívili výstaviště v Letňanech, spatřili zhmotnění svých dětských snů. Uskutečnil se tam totiž první veřejný vzlet létajícího kola F-Bike.

Když píšu diplomku a nakonec všechno hladce projde

Když píšu diplomku a nakonec všechno hladce projde
Nahoru