Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Kočky

Kocour bez bot procestoval národní parky Ameriky, není jediným kočičím dobrodruhem

Pokud se domníváte, že kočky nedokážou být dobrým společníkem na cestách, možná vás vyvedem z omylu. Kočky jsou šelmy, které potřebují dobrodružství. A nemusí si jen hrát s umělou myší, nebo provázkem, mohou se stát cestovateli a cestování si náležitě užívají. Třeba jako Vladimír.

Co prozradil Facebook o milovnících psů a koček?

Všichni víme, že svět se dělí na ty, co mají rádi kočky, a ty, co upřednostňují psy. Zřejmě je vám naprosto jasné, že tyhle skupiny se od sebe odlišují. Ale jak moc?

INZERCE: Zdravé krmivo pro vaše kočky

Chcete svému čtyřnohému chlupáčkovi dopřát to nejlepší? Mnoho lidí si myslí, že své kočce kupují vybrané pochoutky, ale pravda je jiná. Jen sáhnou po známé značce a ve složení krmiva se vůbec nevyznají. Přece nechcete takhle dopadnout.

Grumpy Cat a spol – Seznamte se s nejslavnějšími kočkami na internetu!

Říše zvířat má na internetu jasného krále. Zamyslete se sami: znáte lepší zvířecí celebritu, než je Grumpy Cat? Na slavnou šklebící kočku navázala spousta dalších mrouskajících chlupatic. A jak potvrzuje případ Grumpy Cat, nejpopulárnější jsou ti, kteří jsou nějakým způsobem jiní. Takže, kdo patří mezi nejslavnější kočky na světě?

VIDEO: Kočky hrají Fruit Ninja

VIDEO: Kočky hrají Fruit Ninja

Kočky jsou velice hravá zvířátka, ukázkovým příkladem je oblíbená hra na dotykových zařízení Fruit Ninja, kde (jak určitě víte) je vaším cílem rozseknout co největší množství ovoce. Avšak, kdo může být nejlepšími hráči než kočky? Jen se podívejte…

Přichází další aplikace založená na smajlících

Nedávno jsme psali o Emojli – aplikaci, kde komunikujete s přáteli jenom pomocí smajlíků. A teď přichází něco podobného. Jmenuje se to Steven (ano, jako to klučičí jméno) a nabízí vám to způsob, jak sdílet své aktivity a umístění prostřednictvím fotek a samozřejmě smajlíků.

OBRAZEM: 32 černobílých fotek, které ukazují kočky z trochu jiného pohledu

O kočky na internetu není nouze. Často mají velice vtipné pohledy a mají jednu zvláštní schopnost – dokážou usnout úplně všude. Ale to je jenom jedna strana mince. Kočky jsou totiž i elegantní a tajemné. A abychom to vám dokázali, tak jsme vybrali těchto 32 uměleckých černobílých fotografií.

PŘEDSTAVUJEME: Nový startup Bistro se zajímá o stravu vašich koček

V poslední době se do popředí dostávají technologie zaměřené na naše zdraví. Namátkou třeba revoluční skener jídla SCiO nebo chystaný iOS 8. A co naši domácí mazlíčky? Na psy myslí BarkBox, a nyní se vzniká i startup zaměřený na kočky – Bistro.

VIDEO: 6 koček pronásledujících červenou tečku

VIDEO: 6 koček pronásledujících červenou tečku

Jak je známo, kočky doslova milují chytání červené tečky. Snaží se jí marně a marně chytit, avšak bez výsledku. Máme proto pro vás několik nejlepších koček, které si honbu za tečkou doslova užívají.

21 důkazů, že se fotit se zvířaty není dobrý nápad

Skoro každý z nás má doma nějaké roztomilé zvířátko. A k čemu je? No přece k tomu, abychom se s ním mohli chlubit na Facebooku či jiné sociální síti. Ale jím se to nelíbí, a tak ty fotky kazí. Přeborníky jsou v tomto ohledu kočky, což vám dokáže i tento článek.

Foto: Jak vypadá nejstarší kočka na světě?

Chytání myší si už nikdy neužije, její srst už není tak načechraná jak kdysi… a stejně má důvod slavit. Kočka Poppy totiž má 24 let, a podle Guinnessovi knihy rekordů je nejstarší kočkou na světě!

Nahoru