Štítek: Kočka

24letá žena tvrdí, že jí expřítel ukradl kočku a její fotky dává na internet

Čtyřiadvacetiletá žena zavolala koncem října na brněnskou policii s tím, že když se vrátila z práce domů, dveře od bytu byly otevřené a věci v bytě zpřeházené. A navíc jí zmizela kočka. Brněnští policisté zjistili, že si v bytě byl její bývalý přítel pro své věci, přičemž kočka pravděpodobně utekla dveřmi, které žena ráno špatně dovřela.

Kočka, která jezdí už tři roky tokijským metrem, se stala hitem na Twitteru

Kočka jezdí tokijským metrem minimálně tři roky na trati Seibo Ikebukuro. Spolucestující podotýkají, že je chlupatý pasažér ohleduplný, klidný a tichý. A právě milovníci zvířat se jednou za čas vydají právě na donedávna fádní trať Seibo Ikebukuro, aby se s kočičí celebritou setkali.

Toto zařízení vám prozradí aktuální náladu vašeho čtyřnohého miláčka

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se asi cítí váš domácí mazlíček? Zda je smutný, veselý nebo spokojený? Japonská společnost Anicall vyvinula speciální zařízení pro pejsky a kočičky, které by mělo rozeznat veškeré pocity vašich čtyřnohých miláčků.

V Anglii existuje fitness klub pro domácí mazlíčky, kteří trpí obezitou

V dnešní době trpí nadváhou jak lidé, tak i domácí mazlíčci. Z tohoto důvodu se britská společnost PSDA rozhodla bojovat proti obezitě čtyřnohých miláčků a založila The Pet Fit Club, což je tzv. fitness pro domácí mazlíčky.

PetBot: Selfie vychytávka pro vaše domácí mazlíčky

PetBot: Selfie vychytávka pro vaše domácí mazlíčky

PetBot je první inteligentní zařízení, díky kterému budete moct být se svým miláčkem i na dálku. Přístroj je vybavený high-tech kamerou, která snímá vašeho miláčka tak, aby vám poslal selfie.

VIDEO: Kočky hrají Fruit Ninja

VIDEO: Kočky hrají Fruit Ninja

Kočky jsou velice hravá zvířátka, ukázkovým příkladem je oblíbená hra na dotykových zařízení Fruit Ninja, kde (jak určitě víte) je vaším cílem rozseknout co největší množství ovoce. Avšak, kdo může být nejlepšími hráči než kočky? Jen se podívejte…

Přichází další aplikace založená na smajlících

Nedávno jsme psali o Emojli – aplikaci, kde komunikujete s přáteli jenom pomocí smajlíků. A teď přichází něco podobného. Jmenuje se to Steven (ano, jako to klučičí jméno) a nabízí vám to způsob, jak sdílet své aktivity a umístění prostřednictvím fotek a samozřejmě smajlíků.

VIDEO: 6 koček pronásledujících červenou tečku

VIDEO: 6 koček pronásledujících červenou tečku

Jak je známo, kočky doslova milují chytání červené tečky. Snaží se jí marně a marně chytit, avšak bez výsledku. Máme proto pro vás několik nejlepších koček, které si honbu za tečkou doslova užívají.

VIDEO: Fascinovaná kočka soupeří s pračkou

VIDEO: Fascinovaná kočka soupeří s pračkou

Pokud nemáte plytomechanofobii (strach z praček), tak tento článek je pro vás! A pokud vás samozřejmě zajímá, kdo vyhraje – jestli kočka či pračka. Abych pravdu řekl, asi vede pračka, neboť marná snaha kočky ji zastavit byla doopravdy zbytečná.

Kdo je oporou tvrdých rockerů? Kdo jiný než kočky

Rocker a kočka, přátelství, které se nedá jen tak rozdělit. To popsala a zdokumentovala také fotografka Alexandra Crockett, která ve své knize zachytila lidi věnující se rocku s jejich chlupatými mazlíčky. Jakými? S normálními a roztomilými kočkami.

Jak vypadá kočičí život z pohledu člověka?

Japonská fotografka vytvořila sérii zajímavých portrétů s kočkami, které si získali obdiv především kvůli svému kouzlu. Jakému? Potěšit, povzbudit a rozzářit den. Nyní hypotetická otázka, působí to i na vás?

Video: Auto + kočka = ideální reklama?

V nejnovějším reklamním spotu na Mercedes-Benz CLA se neobjevují žádné hvězdné celebrity. Dokonce se tam nové vozidlo ani neprohání po úchvatných krajinách. Místo toho na jeho kapotě prostě spí kočka.

Nahoru