Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: KLDR

Dovolená v KLDR? S ruskou cestovkou není nic nemožné

Žebříčky nejoblíbenějších turistických destinací planety jsou zveřejňovány každoročně a výsledky této prestižní ankety jen málokdy překvapí. Na prvních místech se pravidelně objevují stejná města, ostrovy či regiony – letos kupříkladu zvítězilo Bali následované Londýnem a Paříží. A pak jsou oblasti, které se na seznamu nejvyhledávanějších dovolenkových cílů neobjevily ještě nikdy. Například KLDR.

Na dovolenou do KLDR? Tuto možnost budeme mít už brzy

KLDR bychom jistě nenašli v žebříčku nejoblíbenějších rekreačních destinací. Je to stát, kde platí přísná pravidla, jsou tam často porušována lidská práva a téměř žádné informace o tomto státě neuniknou do světa. V posledních dnech byla nejdiskutovanějším tématem jejich raketová činnost, která není v souladu s OSN.

Severní Korea je bez internetu. Že by pomsta?

Severní Korea od pondělí zaznamenává významné výpadky internetu. Chvilkami je úplně odpojená. Jenže takové odpojení obvykle nepřijde samo, takže teď všechny otázky směřují na USA. Je to odplata za to, že Severní Korea provedla hackerský útok na Sony? Bílý dům mlčí.

Severní Korea v 10 obrazech aneb co jste o ní nevěděli

Severní Korea je zřejmě nejhorším místem pro žití na světě. Věděli jste o ní ale tato fakta? 1) Třígenerační trest Pokud v KLDR provedete nějaký ”zločin”, například protirežimní řeči, budete…

Severní Korea vyhlásila válku i na sociálních sítích

Severokorejský režim využívá pro své agresivní propagandu vůči USA a svému jižnímu sousedovi zejména internet. Zejména portál YouTube hraje stále důležitější úlohu a videa na oficiálním kontě pod názvem "uriminzokkiri" si prohlédlo už téměř osm milionů lidí.
Další pobuřující propaganda KLDR: Mladík sní o USA v plamenech

Další pobuřující propaganda KLDR: Mladík sní o USA v plamenech

Neuvěřitelná propaganda Severní Koreje opět překvapuje. Tentokrát předvádí mladíka snícího o severokorejských raketách, letu v kosmické lodi a zejména také o městě připomínající New York v plamenech. Rozhodně přitom nejde o žádný fake - video na YouTube umístil (zřejmě) oficiální kanál KLDR. Tříminutové video končí ujištěním mladíka, že jeho sen "se jednou stane skutečností".
Nahoru