Štítek: Kim Kardashian

kim kardashian forbes

Kim Kardashian je na titulní straně časopisu Forbes

Kim Kardashian se objevila na titulní straně prestižního časopisu Forbes. Tentokrát nešlo o sex-appeal televizní hvězdy. Arménská kráska, která je proslulá především svou tváří a neposkvrněnou postavou, se stala podle časopisu Forbes novým mobilním magnátem.

Snímek obrazovky 2016-03-11 v 20.17.14

Kim Kardashian zveřejnila své nahé fotografie na Instagramu!

Poprvé od porodu zveřejnila Kim Kardashian své fotografie, které ukazují nahé tělona. I přesto, že na fotografiích Kim zakryla to ,,nejdůležitější“, získala na svém Instagramovém účtu od svých fanoušků přes 1,5 milion lajků za pouhé 4 dny. Musíme ale říct, že i po porodu vypadá stále stejně dobře.

Výstřižek blb

Nejvyhledávanější lidé na Googlu v různých zemích světa v roce 2015

Lidé ve světě se velmi zajímají o Kim Kardashian a Lionela Messi. Argentinská fotbalová hvězda hvězda se v roce 2015 stala nejvyhledávanější osobou v 26 různých zemích. Kardashian byla nejvíce vyhledávána ve Francii, USA a na Novém Zélandu, zatímco Lionela Messi lidé vyhledávali zejména na Kubě, v ČADU a v Kongu.

kendall_jenner

Znáte nejlajkovanější fotku Instagramu?

Určitě ano. Vsadíme se, že jste ji už někde viděli. Možná to nebylo na Instagramu, ale na Facebooku, We Heart It, Tumlbru, Twitteru či jiné sociální síti. Je tak známá, že vás snad nemohla minout. Olajkovala ji desetina všech uživatelů Instagramu.

Nahoru