Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: KFC

KFC opět přichází s novinkou! Má vlastní smartphone

Jako by nestačilo, že KFC posílá do vesmíru svůj burger, už má vyrobený svůj telefon. Cílem fastfoodového řetězce bude nejspíše zviditelnění ve všech směrech. Pro milovníky jídla a smartphonu, je vytvořena řada KFC telefonu. Jedná se o limitovanou edici, tudíž byl vyroben jen omezený počet kusů.

Blíží se konec nejznámějšího fast foodu?

McDonald´s je snad nejznámější fast foodovou restaurací na světě. Vznikl v roce 1955 a od té doby stále expanduje. Ovšem až do dneška. Ustoupí fast food z místa na výsluní a odstoupí do pozadí? Nemusíme se ptát, právě se to stalo.

Pavel baví celý Facebook, už jste ho taky potkali?

Slovo „potkat“ je sice ve virtuální facbookové síti trochu nepřesné, ale však víte, jak to myslíme. Pravděpodobnost, že jste už na nějaký status či komentář Pavla narazili, je docela vysoká. Začíná totiž být hodně populární.

KFC odškodní zákazníky nespokojené s rozvozem „zdarma“

Řetězec rychlého občerstvení KFC ustoupil, přičemž přestal inzerovat rozvoz zdarma jako svou konkurenční výhodu. V posledních dnech se na novou službu „KFC Rozvoz“, která měla být původně zdarma, snesla vlna kritiky. Namísto dopravy zdarma museli zákazníci platit desítek procent z ceny objednaných specialit navíc.

KFC považuje své zákazníky za idioty

Před několika dny jsme vás informovali, že KFC nabízí rozvoz po Praze zdarma. Ale ukázalo se, že rozvoz zdarma není zdarma. Ve skutečnosti neplatíte za dopravu, ale platíte za službu „KFC Rozvoz“. A jak se k situaci vyjádřil samotný řetězec rychlého občerstvení?

KFC v Hongkongu přišlo s šílenou novinkou. Nabízí jedlý lak na nehty s příchutí kuřete

Americký řetězec rychlého občerstvení KFC (Kentucky Fried Chicken) představil v Hongkongu novinku, která by měla potěšit především ženy milující kuře. Hongkongská pobočka začala prodávat jedlý lak na nehty s příchutí smaženého kuřete. A zákaznice si mohou vybrat ze dvou barev a dvou příchutí.

6 velikánů dokazujících, že se úspěch nerodí ze dne na den

Okolí většinou u úspěšných vidí, až ten výsledek. Spoustu peněz a našlápnutou kariéru. Luxusní dovolené či večeře ve vybraných restauracích. Jenže nic z toho (většinou) nepřichází zadarmo. Tito lidé za sebou mají roky pokusů a omylů, spoustu dřiny a menších i větších obětí. Podívejte se kudy vedli cesty těch, kterým dnes tak závidíme.

Konec čekání! V českém McDonaldu si můžete objednat prostřednictvím tabletu

Řetězec rychlého občerstvení McDonald’s zavádí objednávky prostřednictvím tabletu. Zákazníci si tedy mohou nově objednat přes tablet umístěný v restauraci nebo klasicky u objednávacího pultu. S obsluhou se tak tedy setkají, až když si půjdou objednávku vyzvednout. První zkušební provoz otevírá provozovna McDonald’s na pražské Jižní spojce.

OBRAZEM: Rozdíl mezi fotkami bohatých dětí a chudých vtipálků

Rozdíly mezi bohatými a chudými tu vždycky byly a vždycky budou. Problém je v tom, že dneska je kvůli všem sociálním sítím daleko více vnímáme. Spousta bohatých, kteří jsou bohatí jen díky tomu, že se narodili bohatým rodičům, se chlubí na Facebooku, Instagramu a vlastně všude možně. A my se na to pak se závistí můžeme jen koukat. Proto se taky říká, že čím více času trávíme na sociálních sítích, tím méně spokojené životy vedeme. Moc se zabýváme životy ostatních. Jsou ale takoví, kteří to zvládají brát s humorem.

Dali byste si klávesnici z KFC?

Už jste se někdy dívali na klávesnici s myšlenkou: „Wow, tak to bych si dal!“? Pravděpodobně ne. To proto, že nemáte KFC klávesnici se smaženým kuřetem. Ano, takový zázrak skutečně existuje. Ale pouze pokud máte to štěstí, že žijete v Japonsku a vyhrajete soutěž na Twitteru. Pak se můžete stát jejím pyšným majitelem.

Nahoru