Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Kávovar

INZERCE: 5 důvodů, proč si pořídit výdejník vody

Výdejníky na vodu nejsou vůbec špatná věc. Nejčastěji se s nimi setkáte ve firmách, případně ve veřejných institucích, ale do budoucna by se mohly běžně objevovat také v domácnostech. Jedná se o snadný způsob, jak zajistit pitný režim.

INZERCE: Potrpíte si na kvalitní kávu? Zkuste kávovary NIVONA a Jura

Nedokážete si představit den bez kávy? V tom případě jste už určitě ochutnali spoustu různých druhů kávy a vyzkoušeli mnoho kávovarů. Podařilo se vám najít ten ideální, který byste si koupili domů? Každodenní dávku lahodné kávy vám doma i v práci zajistí kávovary německé značky NIVONA a švýcarské Jura.

4 pádné důvody, proč pít kávu v práci

Možná bychom se až divili, kolik lidí ráno nevstane bez pořádné silné kávy. Jedná se o náš tak zvaný rituál, kdy jakmile vyjdeme z postele, naše kroky směřují ke kávovaru či rychlovarné konvici. Důvod je jediný, uvařit si onu tmavě hnědou tekutinu, kterou již po staletí nazýváme kávou.

8 tipů: Technologická etiketa v kanceláři

8 tipů: Technologická etiketa v kanceláři

Moderní pracoviště plné technologií a chytrých zařízení je také plné úskalí. Pokud chcete se svými kolegy udržovat správné vztahy a nehádat se kvůli zařízením, která máte v kanceláři, měli byste být ve střehu a dávat si pozor na to, co děláte. A není to jen kvůli zdvořilosti. Tři čtvrtiny oslovených manažerů nedávno řeklo, že porušení technologické etikety může ovlivnit kariérní vyhlídky člověka.
Nahoru