Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Kauzy

Poslanci dostanou nové notebooky, každý bude stát více než 21 000 Kč. Dodá je DATECO

Poslanci dostanou nové notebooky. Dohromady se za státní peníze nakoupí 210 laptopů. Celková suma, která padne na tento nákup, je 3,69 milionu korun bez DPH (téměř 4,5 milionu korun s DPH). Zakázku vyhrála firma DATECO.

Peklo na talíři rozpoutalo na Facebooku lavinu negativních reakcí. Albert to nezvládá

Stačilo pustit do světa další díl z videoseriálu Peklo na talíři a byl oheň na střeše. V posledním díle se probíralo zejména maso. A hlavně to z Albertu, u kterého tentokrát vyšlo najevo, že je nejenom zdatně nadopované vodou (tzn. jednalo se o křehčené maso), ale také stejně tak drahé jako obyčejné (kvalitní) maso bez přídavků vody. Nakonec diváky dostal do kolen fakt, že všechno maso z Albertu bylo v akci. Problém byl v tom, že slevová akce se konala jen na oko. Ve skutečnosti se masíčko ještě zdražilo.

Učitelka dostala pokutu za rozesílku nevhodných zpráv studentům. A není to zdaleka jediný případ

Učitelka ve státě Tennessee dostala pokutu poté, co rozesílala nevhodné zprávy jednomu studentovi tamní střední školy prostřednictvím sociální sítě Facebook. Byla obviněna z obtěžování, pokusu o zneužití nezletilého dítěte a porušování mravní výchovy mládeže.Zajímavostí je, že k doručování zpráv využívala jiného studenta, který měl na základě pokynů učitelky doručovat facebookové zprávy jejímu "oblíbenci".

Zaměstnanci HP brojí proti svému chlebodárci, chtějí jej žalovat, jelikož jim nepřiznávala přesčasy

Zaměstnanci technické podpory zažalovali společnost za to, že jim firma neproplácela přesčasové práce. Pokud zaměstnanci uspějí, dá se předpokládat, že HP se docela slušně prohne v pase (odhadem se může jednat o desítky milionů dolarů).

Lesnický svaz má stránky za 700 000 €. Vypadají jako z roku 1995

Lesnický svaz na Slovensku má stránky za 700 000 €. Problém je v tom, že vypadají jako z roku 95 vytvořené v MS Frontpage člověkem, co si myslí že CSS je zkratka Counter Striku. Nedá mi to. Webovému designu a tvorbě webů na Open Source platformách se ve firmě věnujeme sice jen několik let, nevyjádřit se k něčemu takovému, jako je portál lesnického webu za 700 000 €, by byla škoda. O co tedy jde?
Nahoru