Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Kauza

Zaměstnanci HP brojí proti svému chlebodárci, chtějí jej žalovat, jelikož jim nepřiznávala přesčasy

Zaměstnanci technické podpory zažalovali společnost za to, že jim firma neproplácela přesčasové práce. Pokud zaměstnanci uspějí, dá se předpokládat, že HP se docela slušně prohne v pase (odhadem se může jednat o desítky milionů dolarů).

Lesnický svaz má stránky za 700 000 €. Vypadají jako z roku 1995

Lesnický svaz na Slovensku má stránky za 700 000 €. Problém je v tom, že vypadají jako z roku 95 vytvořené v MS Frontpage člověkem, co si myslí že CSS je zkratka Counter Striku. Nedá mi to. Webovému designu a tvorbě webů na Open Source platformách se ve firmě věnujeme sice jen několik let, nevyjádřit se k něčemu takovému, jako je portál lesnického webu za 700 000 €, by byla škoda. O co tedy jde?

Rakouský student žaluje Facebook kvůli porušování

Souboj Davida a Goliáše. Takto by se dal nazvat spor mezi pětadvacetiletým rakouským studentem práv Maxem Schremsem s největší sociální sítí Facebook. Rodák ze Salcburku bojuje s internetovým gigantem už přes rok pro zlepšení ochrany osobních údajů. Včera oznámil, že podá na Facebook žalobu a bude za ochranu osobních údajů bojovat u soudu.

Kauza Autonomy – americký počítačový gigant Hewlett-Packard čelí žalobě

Americký počítačový gigant Hewlett-Packard čelí žalobě kvůli loňskému převzetí britské firmy Autonomy, jak stojí ve zprávách od Reuters, DPA a BBC. Společnost Hewlett-Packard totiž minulý týden oznámila, že kvůli nesrovnalostem v účetnictví společnosti Autonomy je nutné odepsat 8,8 miliardy dolarů (přes 170 miliard Kč).
Nahoru