Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: kanceláře inspirace

Moderní kanceláře SAP přivítaly první zaměstnance. Podívejte se, jak vypadají

Společnost SAP, jejíž produkty jsou z oblasti ERP, zahájila jedno z největších stěhování na trhu. Dodavatel cloudového řešení pro správu služebních cest a cestovních výdajů – Concur – se přestěhoval do moderní multifunkční budovy Metronom Business Center v Praze, na což reagovaly i dceřiné společnosti SAP.

Nejlepší české kanceláře roku 2015

Zdravější prostředí, které současně slibuje vyšší komfort, přispívá ke kreativitě a týmové spolupráci. A pokud kancelář nabídne takové vlastnosti, je jedna radost do ní chodit. Soutěže CBRE, která funguje už třetím rokem, se zúčastnily různé firmy. Objevila se mezi nimi například J&T Banka, reklamní agentura Ogilvy & Mather, ba dokonce alternativní klub Paper Hub.

Pokochejte se nejkrásnějšími kancelářemi technologických startupů

Kancelář nemusí nutně znamenat jen stůl, židle a bílé stěny. Některé z těchto firem jsou sice na podnikatelské scéně ještě nováčky, už teď ale vědí, jak svým zaměstnancům v pobyt v práci co nejvíce zpříjemnit.

Kde sídlí Seznam.cz? Podívejte se na kanceláře českého vyhledávače

Český vyhledávač Seznam.cz se pyšní rekordními hospodářskými výsledky. V loňském roce se tržby zvýšily o 7,5 % na 3,13 miliardy korun. Zisk před zdaněním překročil hranici miliardy, tedy 1,14 miliardy korun….

Nahoru