Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Kampus

Společnost Apple představila nový iPhone, iPhone SE bude stát ,,pouhých” 12 999 korun

Jak už všichni víte, dnes proběhla v kampusu Apple v Curpentinu speciální událost, která měla odhalit nový iPhone SE. A taky se stalo, nový iPhone SE bude mít 4″ displej. Společnost Apple také mile překvapila cenou, v České republice se bude nový iPhone SE oficiálně prodávat za ,,pouhých” 12 999 korun u varianty 16 GB a 16 190 korun u varianty 64 GB a bude dostupný ve 4 barevných variantách – Silver, Space Grey, Gold a Rose Gold.

Apple chce v Silicon Valley vybudovat další kampus

Podle serveru Silicon Valley Journal se společnost Apple rozhodla postavit další kampus na Silicon Valley v Kalifornii. Společnost má zájem o kampus Central & Wolfe o rozloze 72 000 m2, který chce firma Landbank Investiments vybudovat poblíž dálnice.

Plány na nové sídlo Googlu vypadají jako ze sci-fi filmu

Google plánuje rozšířit své sídlo v Silicon Valley a jeho plány jsou skutečně velkolepé. Pokud se zadaří, vybuduje pohyblivé budovy se skleněnou průhlednou klenbou. Pamatujete na Kaplického návrh knihovny, která vypadala jako chobotnice? Působila neuvěřitelně. Stejně tak působí plány Googlu.

Jony Ive přetváří věci

Jony Ive přetváří věci

Nový barevný redesign iOS 7 získal spoustu kladných ohlasů, které tvrdí, že Apple udělal krok správným směrem, ale i spravedlivý podíl kritiky. Nikdo z těchto kritiků však nebyl tak kreativní jako ti, kteří se zapojili do projektu na Tumblru nazvaném „Jony Ive přetváří věci“.
9 200 lidí má stavět nový kampus Applu

9 200 lidí má stavět nový kampus Applu

Ačkoliv se Apple v poslední době setkává s různými těžkostmi, elán do dalšího rozvoje mu to rozhodně neubírá. Nyní plánuje postavit obří kampus, podobný vesmírné lodi. Jeho stavba má přinést práci na tři roky celkem 9 200 lidí.
Nahoru