Dnes vyšlo 15 článků

Štítek: Jony Ive

Budoucí prodejny Applu. Jak budou vypadat?

Jony Ive, britský designér a Senior Vice President produktového designu ve společnosti Apple, se rozhodl posunout design prodejen Applu vpřed. Již dnes můžeme vidět první výsledky jeho práce, a to v obchodě Applu v Bruselu. Prohlédněte si fotografie bruselského obchodu. Zanedlouho zřejmě budou takto vypadat všechny prodejny Applu po celém světě.

Víte, že Apple Watch mají stejný design jako první iPhone?

Pokud jde o funkčnost, Apple Watch prostě nejsou miniaturní iPhone. Jsou jen jeho doplňkem. Když se ale zaměříme na vzhled, dají se s iPhonem rozhodně srovnávat. Vypadají totiž hodně podobně jako první mobil od Apple představený v roce 2007!

Nahlédněte pod pokličku, jak se Apple chystal na uvedení Apple Watch na trh

Na chvíli zapomeňte na samotné hodinky. Apple Watch můžou nebo nemusí působit jako skvělý kus designu nebo technologie, ale jedna věc je tu jistá – příprava Applu pro maloobchodní prodej hodinek je úžasná a ohromná.

Nový MacBook podporuje také externí baterie

Před několika týdny společnost Apple zase trochu zacloumala počítačovým světem a dala signál všem (ne)odborníkům, aby se zase mohli chvíli hádat. Představila nový MacBook s jediným konektorem. Jde o nový USB – Type C konektor, přes který děláte všechno. Předpovídá se, že si majitelé nových MacBooků budou muset dokoupit “roztrojku” za 80 dolarů.

Plakát v kanceláři génia: Jak se motivuje Jony Ive?

Jony Ive, génius a šéfdesignér Applu. Díky němu si každý den můžeme užívat jednoduchého minimalistického designu Apple zařízení. Avšak, co ho dokáže motivovat a nakopnout? Je to jeho plakát v kanceláři, podívejte se!

Byl iOS7 vytvořen ve Wordu?

Apple byl se svým úplně novým stylem iOS 7 chválen i kritizován. Obnovený operační systém se může chlubit novou vizuální podobou, za kterou stojí Jony Ive. Ovšem jak se ukázalo, k vývoji designu zřejmě použil program od konkurenční společnosti – Microsoft Word. Podívejte se na video, jak pěkně to zachytil Václav Krejčí.

Povedená animace, která ukazuje rozdíly mezi iOS 6 a iOS 7

Povedená animace, která ukazuje rozdíly mezi iOS 6 a iOS 7

iOS 7 už není žádná novinka a kontroverzní dohady a názory, zda je lepší nebo horší než předcházející verze, už snad máme za sebou. Jedno je ale jisté. Teď je tady takový, jaký je, a nic s tím už nenaděláme. I pokud se vám nelíbí, nezbývá vám nic jiného, než se s tím smířit.
Jony Ive přetváří věci

Jony Ive přetváří věci

Nový barevný redesign iOS 7 získal spoustu kladných ohlasů, které tvrdí, že Apple udělal krok správným směrem, ale i spravedlivý podíl kritiky. Nikdo z těchto kritiků však nebyl tak kreativní jako ti, kteří se zapojili do projektu na Tumblru nazvaném „Jony Ive přetváří věci“.
Inspiroval se Apple při tvorbě iOS 7 Microsoftem?

Inspiroval se Apple při tvorbě iOS 7 Microsoftem?

Po vývojářské konferenci WWDC v San Franciscu, na které byl konečně oficiálně představený nový iOS 7, se rozvířila diskuze. Jedné skupině se líbil, druhé zase ne. Někomu připadal okopírovaný. Okopírovaný od Microsoftu. Jak je to ovšem s inovacemi v dnešním světě? Kde se asi tak hledají nápady na nový design a dalo by se ještě vůbec přijít s něčím úplně novým?
Kousek iOS 7 je k dispozici zdarma ke stažení

Kousek iOS 7 je k dispozici zdarma ke stažení

Pokud hledáte náznaky toho, jak bude vypadat nový iOS 7, nezaměřujte se na nic jiného než na oficiální aplikaci WWDC. Nese všechny grafické prvky, které se objevily v minulý týden uniklých obrázcích iOS 7 a k dispozici k bezplatnému stažení je na iTunes App Store.
Nahoru