Štítek: Jakub Havrlant

Slevomat vyrazil do světa a už nepatří Čechům. Kupuje ho prestižní prodejce zájezdů

Donedávna se jednalo o ryze český projekt, to však od minulého týdne neplatí. Vedení české jedničky mezi slevovými agregátory potvrdilo, že stoprocentní podíl ve Slevomatu mají od minulého týdne Britové.

Skupina Rockaway vytvořila e-commerce skupinu Mall Group

Investiční skupina Rockaway převzala pod svá křídla síť nákupních galerií Mall, čímž vznikla skupina Mall Group pod vedením Jakuba Havrlanta. Součástí skupiny jsou i specializované internetové obchody z portfolia Rockaway.

Kupuje Rockaway Capital pod vedením Jakuba Havrlanta Invia.cz?

Na internetu se začala šířit informace o tom, že společnost Rockaway Capital pod vedením Jakuba Havrlanta kupuje online prodejce zájezdů Invia.cz. Zatím není známa celková částka, ale podle dostupných informací od Martina Kasy to nebude málo.

Jakub Havrlant, internetový podnikatel a CEO Allegro Group (Aukro či Heureka), se stal minoritním akcionářem Leo Express

Současný CEO Allegro Group, do které spadá například Aukro či Heureka, Jakub Havrlant, internetový podnikatel a investor, který pomáhal rozjíždět například projekt bezrealitky.cz, se stal minoritním akcionářem nového železničního dopravce Leo Express.
Nahoru